Slovenská moderátorka, ktorá žije na Tenerife, má jedinečný vzťah so svojimi deťmi. Aj práve preto si získala obdiv mnohých žien. Zuzana Belohorcová (45) je vzorovou matkou pre mnohé Slovenky!

Okrem luxusného domu v slnečnom raji sa Zuzana Belohorcová rada chváli aj svojimi šikovnými detičkami. Jedenásťročná Salma a sedemročný Nevio žijú so svojou matkou skutočne medzinárodný život plný možností a obaja sa učia po španielsky. Zuzana pravidelne zdieľa zábavné chvíle zo súkromia jej rodiny a spôsob jej rodičovstva ide príkladom pre mnohé matky! Fanúšikov najviac uchvátil jej jedinečný vzťah s dcérou, s ktorou je najlepšia kamarátka. Dokazuje o tom aj najnovšie video, ktoré spolu natočili.

Super, takto má vyzerať vzťah s deťmi,“ ozývalo sa v komentároch pod videom. Salma sa už vo svojom veku začala zaujímať o internetové trendy a Zuzana, ktorá sa zároveň svoju dcéru na internete snaží chrániť, s ňou vždy rada natočí vtipné videá. Zuzana Belohorcová sa uistila, že jej deti majú prístup k rôznym voľnočasovým aktivitám, ku ktorým sa sama rada pridá. Je vidieť, že ako matka skutočne žiari a v prítomnosti svojich detí vždy omladne!

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII VYSNÍVANÝ ŽIVOT BELOHORCOVEJ NA TENERIFE
Diskusia