Britney Spears napriek rečiam o stiahnutí sa zo sociálnych sietí zavesila na Instagram poriadne pikantnú fotku.

Štyridsaťročná speváčka, ktorá len nedávno ohlásila svoje tretie tehotenstvo, sa na zábere, ktorý zverejnila vo štvrtok, opäť úplne vyzliekla. "Sawyer!!!" napísala k príspevku s množstvom emotikonov. Sawyer je jej pes, ktorým si zakrývala najintímnejšie partie spolu s emotikonom diamantu umiestneným na svojom zadku.

Britney v súčasnosti čaká svoje tretie dieťa, prvé so snúbencom Samom Asgharim (28). Dvojica sa zoznámila v októbri 2016, keď spolu pracovali na jej videoklipe Slumber Party, a krátko nato začali spolu chodiť. Sam a Britney sa zasnúbili v septembri 2021 a minulý mesiac speváčka oznámila, že s ním čaká ich prvé dieťa. Britney má s bývalým manželom Kevinom Federlinom (44) synov Seana Prestona (16) a Jaydena (15).

Asghari nedávno v relácii Access Hollywood s Mariom Lopezom povedal, že netúži hneď vedieť pohlavie dieťaťa. "Je to moje dieťa - moje prvé dieťa," povedal a dodal, že odhalenie pohlavia je "na Spearsovej" a že to "nechce" hneď vedieť. "Na to si chcem počkať... ak to bude dcéra, bude to tá najrozmaznanejšia princezná," povedal. "Ak to bude syn, bude to ten najtvrdší syn v živote, budem na to dieťa tvrdý."

PIKANTNÝ ZÁBER BRITNEY SPEARS NÁJDETE VO FOTOGALÉRII...
Diskusia