Len pred pár dňami sa Monika Beňová podelila so svojimi fanúšikmi o radostnú novinu. Čaká dievčatko, ktoré privedie na svet v 52 rokoch.

Vysoký vek nastávajúcej mamičky vyvolal vlnu diskusií. Väčšina ľudí posiela političke slová podpory, no nájdu sa aj takí, ktorí jej šťastie nevedia prehryznúť. Beňová to neprajníkom už raz poriadne natrela. Viac o jej nasrdenom statuse sa dočítate TU. 

Známa europoslankyňa tehotenstvo prvých 6 mesiacov tajila. Nebyť odhalenia denníka Plus JEDEN DEŇ, ostalo by to tak pravdepodobne až doteraz. Najnovšie sa však delí o novinky zo súkromia deň čo deň. V pondelok prezradila, že čaká dievčatko, no meno si až doteraz nechala pre seba. "Pekný večer, dnes sme mali s Leou dôležitý morfologický ultrazvuk. Všetko dopadlo fajn, Leuška má “bombastických” 460g," pochválila sa na sociálnej sieti.

Akčnej političke to nedalo a pozornosť sledovateľov vzápätí využila k vyjadreniu svojho postoja k aktuálnej téme. "Pociťujem zvláštnu vnútornú nehu a zároveň silný pocit, že chcem urobiť niečo s tým, ako sú u nás vnímané ženy," začína. "Včerajšie “postúpenie” zákona o umelom prerušení tehotenstva do druhého čítania je toho totiž veľmi rukolapným dokazom. V podstate je jeho “poslaním” totálne ženy zdecimovať a urobiť z nich legislatívne nesvojprávne, nezodpovedné hlupane," neberie si servítku pred ústa.

"Tento zákon je o budúcom charaktere našej krajiny. Krajiny, kde budeme vychovávať naše dcéry. Myslime na to a nenechajme zaniknúť boj o našu slobodu a slobodu a hrdosť našich dcér v iných témach," pokračuje Beňová dodávajúc, aby sme si držali palce a nezvíťazila nenávisť k slobode žien.

FOTOGRAFIE NASTÁVAJÚCEJ MAMIČKY NÁJDETE V GALÉRII
Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Nový PCR test je ešte citlivejší, presnejší a takisto menší než pôvodný.

Koniec nepríjemným výterom? Testovať sa bude aj zo slín

Známy režisér si verejný pohreb neželal. Vdova Olga Menzelová tak rozhodla pre veľký záujem jeho najbližších.

Posledná rozlúčka s Jiřím Menzelom bez vdovy! Prečo na nej chýbala?

Dcéru Adrianu Tessu pripomínajú manželom Bujňákovcom obrazy, ktoré im namaľovala počas poslednej návštevy.

Desaťtisíce opustených rodičov: Slovensko je na zozname starnúcich a vymierajúcich krajín

Členovia novovznikajúceho Slovenského rybárskeho klubu by privítali väčšiu angažovanosť členov Slovenského rybárskeho zväzu.

Ryba smrdí od hlavy! Ako sa hospodári v našich štátnych vodách?

Královná krásy Gessica Notaro predtým, ako ju priateľ polial kyselinou.

Expriateľ polial prekrásnej modelke tvár kyselinou. Teraz sa hrdo ukázala na červenom koberci

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia