Nedávno to bolo presne 40 rokov od svadby Lady Diany (†36) s princom Charlesom (72). Mladá princezná mala pred svadbou špeciálne požiadavky a na topánkach si ukryla tajný romantický odkaz!

Obuvník Clive Shilton, ktorý strávil šesť mesiacov prácou na nádherných topánkach, uviedol pre Daily Mail, že tajná správa nebola jedinou Dianinou požiadavkou na topánky v jej svadobný deň. Tiež mala veľké obavy z toho, ako vysoká bude v podpätkoch. „Diana bola veľmi plaché, milé a usmievavé dievča. Jej hlavnou starosťou bolo, aby nevyzerala vyššie ako princ Charles, a pretože bola veľmi vysoká, topánky museli mať nízky podpätok."

Dianine svadobné topánky boli krásne semišové lodičky s 542 flitrami a 132 perlami v sladkom vzore v tvare srdca. Diana však požiadala, aby bol k už pôsobivým topánkam pridaný posledný detail. Na spodok topánok namaľovala malé „C“ a „D“ ako tajnú správu iba pre ňu a Charlesa v ich špeciálny deň. Tajný odkaz bol odhalený, až keď svadobné lodičky princeznej Diany boli vystavené pred verejnosťou. V spodnej časti kvetinového vzoru, priamo nad rovným okrajom päty, sa dá rozoznať „C“ a „D“ ako skratka pre Charles a Diana.

POZRITE SI V GALÉRII CELÝ SVADOBNÝ OUTFIT PRINCEZNEJ DIANY
Diskusia