Emmu Čaputovú (18) v spoločnosti pravidelne sprevádza priateľ Michal Haviar. Sympatický mladý muž bol však doteraz pre širokú verejnosť veľkou záhadou.

Keď sa v roku 2019 naša hlava štátu uchádzala o prezidentské kreslo, jej mladšia dcéra Emma mala vtedy iba pätnásť rokov. Hrdá mama o nej médiám prezradila, že ju nesmierne zaujíma politika a tiež všeobecné dianie v spoločnosti. Spolu s ňou sa pekná dievčina neskôr objavila napríklad na premiére filmu Ostrým nožom, ktorý bol inšpirovaný vraždou študenta Daniela Tupého. Z bezprostrednej blízkosti sledovala Emma v roku 2020 aj volebnú noc v štábe koalície Progresívne Slovensko a Spolu. Tá bola ako zo zlého sna, keďže progresívcom vtedy parlament ušiel iba o pár hlasov. Následne bolo okolo dospievajúcej Emmy chvíľu ticho. Neskôr sa ukázalo, že okrem celospoločenských tém si ju podmanil svet módy. Približne pred rokom a pol rozbehla modelingovú kariéru. 

Pomerne v krátkom čase sa jej podarilo zarezonovať a dosiahnuť prvé väčšie úspechy. Napríklad sa dostala na titulku prestížneho Vogue magazínu. V tohtoročnom februárovom čísle jeho česko-slovenskej mutácie dostala priestor popri ďalších zaujímavých ľuďoch súčasnej generácie Z. Ako je už verejne známe, pekná blondínka sa modelkou stala na odporúčanie známej vizážistky Kataríny Kmecovej, ktorá spolupracovala s našou prezidentkou.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CVJKToKAcMx/

Pred pár mesiacmi modelingová expertka Daria Darvašiová z agentúry EXIT model management (pre ktorú Emma pracuje) denníku Plus jeden deň uviedla, že jej nová kariéra sa v úvode nerodila ľahko: „Obom stranám bolo jasné, že na Slovensku bude Emma viac vnímaná ako dcéra pani prezidentky, než ako modelka. Ale ona je veľmi rozumné a príjemné mladé dievča a my si myslíme, že v zahraničí ju budú vnímať iba ako modelku, nie ako celebritu. Ma jedinečný výzor a je veľmi tvárna, čo sú dobré vlastnosti pre modelku,“ ozrejmila dôvody, pre ktoré sa agentúra rozhodla ju zastupovať.

VIAC JEJ FOTIEK NA MÓLE SI POZRITE V GALÉRII...

Ďalším z benefitov je tiež Emmina ochota experimentovať so svojím účesom. „V tomto smere je odvážna,“ doplnila expertka. Tá zároveň vysvetlila, že v dnešnom módnom biznise musia mladé slečny ohúriť aj inými atribútmi, ako je len vzhľad.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia