To je číslo! Slovenský cyklista Peter Sagan (33) má za sebou poslednýkrát v kariére legendárny monument Miláno - San Remo. Na pretekoch mu robil spoločnosť aj jeho syn Marlon (5). Pozrite, čo vyzradil!

Slovenský cyklista počas kariéry viackrát siahal na triumf na jednom z najväčších pretekoch, ale preteky Miláno - San Remo sa mu nikdy nepodarilo vyhrať, píše Šport24.sk. Keďže táto sezóna je pre nášho cyklistu posledná v profi pelotóne, aj jeho účasť na podujatí v Taliansku sa niesla v duchu rozlúčky.

Sagan napokon došiel do cieľa na 44. mieste so stratou 58 sekúnd na víťazného Mathieua van der Poela. Náš cyklista z tímu TotalEnergies si však zo svojho výsledku ťažkú hlavu zďaleka nerobil, keďže spolu s ním bol na pretekoch aj jeho syn Marlon, ktorý mu ako keby z oka vypadol.

„Teraz sa ľahšie zabúda na preteky, keď tu je Marlon. Ja som už zabudol, čo dnes bolo,“ povedal so smiechom Sagan pre RTVS, pričom spoločnosť mu robil aj jeho syn. Keď sa ho redaktor televízie opýtal, či aj on bude bicyklovať, syn hviezdneho cyklistu všetkých pobavil.

TO JE ČÍSLO! POZRITE, ČO POVEDAL MALÝ MARLON V GALÉRII
Diskusia