Po pár mesiacoch dohadov a rôznych špekulácií sa k novému vzťahu v podstate priznal sám Sväťo. A urobil to niekoľkokrát. Na začiatku tohto roka zverejnil na svojom instagramovom profile záhadnú fotografiu, na ktorej „svietili“ ženské prsty na nohách. K snímke napísal aj príznačný komentár. „Vykročte tou správnou nohou do toho dvadsiateho tretieho,“ zaprial ľuďom do nového roka. Druhý záber pridal na deň svätého Valentína. Išlo o fotku dvojice študentov spred tridsiatich šiestich rokov, teda konkrétne z roku 1987. Aj k tejto fotke doplnil veľavravný komentár: „Ona je tá pravá…“ Aby sa dohady definitívne rozplynuli, na Instagram zavesil ďalšiu fotografiu, tentoraz záhadnej ženy, blondíny, ktorá bola odfotená pri chôdzi zozadu. K snímke opäť doplnil tajomné slová: „Viem, že vieš, čo pre mňa znamenáš… spriaznená duša…“ Na základe toho už však bolo všetkým okamžite jasné, o koho v skutočnosti ide.

Sväťo k celej veci pre denník Nový Čas záhadne uviedol: „V súvislosti s mojou osobou sa v poslednom čase toľko popísalo… Myslím, že by mohlo stačiť, keby som povedal, že som veľmi šťastný. A časom určite poviem viac.“ Jeho nádejná svokra Gizka bola v súvislosti s touto témou vo svojom vyjadrení síce obšírnejšia, no zároveň opatrná. Ich vzájomný vzťah prirovnala ku krásnemu kamarátstvu. „Desaťročia trvá ich priateľstvo. Ja to aj teraz tak vnímam. Scarlett je atraktívna, pekná… Ale neskúmam tieto veci. Sú kamaráti a hotovo. Oni sa stretávajú aj na školských stretnutiach. Sväťo je veľmi dobrý človek. Patril do našej rodiny od študentských čias. Mám ho rada, je to čestný človek a veľký dobrák,“ uviedla.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Ona odišla

Zaujímavosťou je, že o dcérinej rodine a svojom švédskom zaťovi Gizka doteraz vždy hovorila len v dobrom. Nič nenasvedčovalo tomu, že by dlhoročné stabilné manželstvo jej staršej dcéry malo prechádzať krízou, dokonca že by sa malo skloňovať slovo rozvod. Do týchto záležitostí však známa poradkyňa v medziľudských vzťahoch zasahovať nechce. Podľa jej slov má Scarlett stále svoj život v Anglicku a Sväťo zas pracovné záväzky na Slovensku, preto je otázne, ako sa bude ich staronová láska ďalej vyvíjať.

Ako je však verejne známe, aj Gizka sa vydala dvakrát. Jej prvým manželom bol Ľubomír Stach, ktorý bol od nej starší o 25 rokov. Speváčka sa po ôsmich rokoch z tohto vzťahu rozhodla odísť. „Bola som jeho treťou manželkou a on mal aj dosť rôznych bokoviek… Keď som zistila, že s tým neprestal, rozhodla som sa ukončiť náš vzťah. Samozrejme, bol preto urazený, lebo dovtedy on určoval, kedy sa vzťah so ženou začína a kedy sa končí, a vzťahy zásadne vždy končil on. Mužská samoľúbosť mu nedala, že o toľko rokov mladšia žena ho napokon opustila,“ zverila sa v éteri rádia Melody. V tom čase boli vo vzťahu aj dve malé deti. „Mali otca rady, preto som im nebránila, aby spolu trávili čas. Napriek tomu bol pre náš rozvod naozaj veľmi urazený. Musím však povedať, že na smrteľnej posteli si ma dal zavolať a poďakoval mi za výchovu našich spoločných detí. Tam som videla, že mi odpustil, že som ho opustila. Samozrejme, to, prečo som ho opustila, že bol neverný a tak ďalej, na to už zabudol, ale napokon pochopil a poďakoval mi,“ vyznala sa úprimne. Tri a pol roka po rozvode a s dvomi deťmi sa vydala druhý raz. Jej srdce si získal vyštudovaný stavebný inžinier z učiteľskej rodiny Juraj Oňa, ktorý sa živil ako klavirista.

Známa televízna svokra síce viackrát uviedla, že na vzťahoch treba pracovať, obzvlášť ak partneri majú deti, ale pokiaľ nie je iná možnosť, rozhodne nie je za to, aby sa partnerstvo, prípadne manželstvo, umelo udržiavalo a vo výsledku pre napätie medzi dvojicou trpeli práve ratolesti. V prípade dcéry Scarlett možno povedať, že jej dcéra je už dospelá, stále je však otázne, čo bude s jej dlhoročným manželstvom a či by bola ochotná pre obnovenú lásku zo študentských čias zanechať celý doterajší život v zahraničí a vrátiť sa na Slovensko.

VIAC FOTO OŇOVEJ DCÉRY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia