Približne po dvoch rokoch sa potvrdilo, čo mnohí tušili. Študentská láska z konzervatória medzi Sväťom Malachovským (50) a dcérou speváčky Gizky Oňovej (74) Scarlett (51) nabrala druhý dych.

Vyzerali ako mimoriadne šťastný pár. V júli 2018 si povedali svoje áno v kaštieli v Tomášove, a to napriek tomu, že rodine Malachovských nebola Petra Molnárová celkom po chuti. V prvom rade si však úprimne želali Sväťovo šťastie, preto jeho novopečenú manželku do rodiny prijali. Netrvalo dlho a v decembri 2019 prišiel šok. Druhýkrát tehotná Petra si zbalila kufre a od manžela znenazdajky odišla. Nikto vtedy netušil, čo sa medzi nimi stalo.

Špinavá bielizeň sa na verejnosti začala prepierať až po minuloročnej Veľkej noci, keď sa herečka na sociálnej sieti rozpísala o tom, prečo sa rozhodla odísť od svojho vtedajšieho manžela. Po jej slovách ostali všetci v nemom úžase. Dvojnásobná mamička vo svojom vyjadrení naznačila sexuálne obťažovanie, ktorého sa Sväťo Malachovský údajne dopustil na ich prvorodenom synovi Timovi. Tieto slová neskôr potvrdila vo vyjadreniach pre médiá. Dôkazy však chýbali… „Nemám to nahraté ani natočené, ani to, ako obťažoval nášho syna, lebo mi nenapadlo to nahrávať. Neverila som vlastným očiam, teraz to stále vidím, ako to robil, a nesúhlasím s tým. Chcem o tom hovoriť. Neviem, čo s tým mám urobiť. Myslím si, že pravda by mala vyjsť najavo. Nevidím východisko, som frustrovaná, verím, že existuje spravodlivosť,“ uviedla pre denník Nový Čas s tým, že celú záležitosť riešila s políciou. Podľa vyjadrenia policajného hovorcu však bolo trestné konanie v tejto veci odmietnuté a v jednej časti zastavené. Herečke nepomohlo ani odvolanie. A práve rozhodnutie príslušných orgánov v nej údajne spustilo potrebu hovoriť o svojom súkromí verejne.

Napriek vážnosti obvinení Petra ostala poriadne zaskočená, pretože jej slovám v podstate nikto neuveril. Za umelca sa postavila jednak jeho rodina, kamaráti, známi a jasný názor na celú vec nám vtedy poskytla aj známa televízna a v minulosti aj takmer Sväťova svokra Gizka Oňová. „Musím povedať, že ho uznávam a mám ho veľmi rada. Je strašné, čo si dotyčná dáma vymyslela. Mám pocit, že teraz je na celom svete v móde takto sa zviditeľňovať, ale takýmto spôsobom sa predsa zodpovedná matka nespráva. Nemyslí na svoje deti, ktoré raz toto obvinenie budú niekde čítať? Skutočnosť je pritom taká, že Sväťo je jeden zodpovedný milujúci otec. Viete, ja mám za tie roky ľudí prečítaných a viem si naozaj predstaviť všetko na svete, len to nie, že by Sväťo robil niečo z toho, z čoho bol obvinený. Poznám ho dlhé roky ako inteligentného, rozhľadeného človeka na vysokej morálnej úrovni,“ povedala nám s tým, že jedinou Sväťovou chybou je podľa jej názoru prílišná dôverčivosť. „On totiž nepristupuje k ľuďom tak, že by ho mohli podraziť, aj ja som otvorená kniha a on je presne taký istý. Je to veľký dobrák a jeho správanie môžem posúdiť, lebo som ho neraz zažila s najstarším synom. Videla som, ako syn miluje svojho otca a akou obrovskou oporou je Sväťo tomuto chlapcovi,“ doplnila.

Zdroj: LÝDIA CZAKÓ

Záhadná fotografia

Už v tom období bolo Sväťa čoraz častejšie vídať v spoločnosti Gizkinej dcéry Scarlett. Tá takmer tridsať rokov žije v anglickom Cardiffe a Londýne. S manželom Thomasom má dcéry Sophie, Rebeccu a Cassiel. Kým ešte žila na Slovensku, počas štúdia na konzervatóriu tvorila pár práve so Sväťom. Ich vzťah trval osem rokov. Nechýbalo veľa a obľúbená Gizka skutočne mohla byť hercovou svokrou. Keď sme sa pred pár mesiacmi v súvislosti so Sväťovým obvinením zo sexuálneho obťažovania speváčky pýtali na to, aký je skutočný vzťah medzi jej dcérou Scarlett a Sväťom, odpovedala nám: „Je to stará študentská láska, čo je známe.“ Zároveň doplnila: „Oni sú v kamarátskom vzťahu. Majú sa veľmi radi a viete, aj keby to bolo niečo viac, obaja majú päťdesiat rokov. Ako by to bolo, keby som im do toho v tomto ich veku zasahovala alebo niečo hovorila? Keby boli mladí, bolo by to iné, ale sú to dvaja dospelí ľudia, ktorí už majú v živote niečo za sebou,“ povedala so smiechom.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE

VIAC FOTO OŇOVEJ DCÉRY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia