Speváčka Mária Čírová (33) má obrovskú radosť. Jej dcérka Zoe prežila nezabudnuteľný deň, kedy vyzerala ako z rozprávky. Mária zase prekvapila dokonalým klobúčikom a šatami.

O speváčke je známe, že je veriaca a k tomu vedie aj svoje roztomilé deti. “Čo dáš sa ti vráti - je veta, ktorú doma viac ako často opakujem mojim dvom starším deťom. Sú vo veku, kedy tomu už veľmi dobre rozumejú. Všetko, čoho sa dotýkame, do čoho vložíme seba a svoje srdce, sa násobí a prerastá do takých rozmerov, že niekedy sami nechápeme, odkiaľ prichádza tá energia, radosť, úsmevy, hrejivý pocit," napísala na sociálnej sieti Mária.

Jej dcérku čakalo prvé sväté prijímanie. "Mesiace a týždne príprav vyvrcholili do nádherného slávnostného dňa. Želala som si, aby bol pre Zoe a pre všetky deti, ktoré pristúpili k prvému svätému prijímaniu, nezabudnuteľným. Cvičili sme pesničky, básničky, žalm, modlitby...a dodnes mi v ušiach znejú tie anjelské detské hlasy, ktoré spievali s takou radosťou, s takým nadšením," netajila svoje pocity speváčka.

Milovaná rodinka Márie Čírovej.
Zdroj: https://www.instagram.com/mariacirova/

Zoe vyzerala ako princezná z rozprávky. Okrem dokonalých bielych šiat mala vo vlasoch korunku. Jej slávna mama však nezaostávala a pripomínala dámu z kráľovskej rodiny.

AKO VYZERALI MÁRIA A ZOE, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia