Nestarnúca Elle Macpherson vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Na prahu 60-tky pózuje v bikinách a provokuje stále dokonalými krivkami.

Elle Macpherson predviedla na Instagrame pred očami svojich 664 000 sledovateľov neuveriteľne vypracovanú postavu. Fanúšikom sa tak naskytol pohľad na jej vymakané brušné svaly a dlhočizné nohy v maličkých čiernych tangách typu G. Zvyšok jej skromného outfitu dopĺňal len sveter a okuliare.

Ako píše Express, supermodelka je známa svojím kladným vzťahom k meditácii. V rozhovore pre Body and Soul AU Elle vysvetlila, ako sa budí "so slnkom" a prvá vec, ktorú urobí, je, že sa uistí, že sa "usmieva". Tiež si zakladá na rastlinnej strave, pričom všetky jej potraviny sú lokálne vypestované a organické, ručne vyberané zo sobotňajšieho farmárskeho trhu. Modelka sa okrem iného "pravidelne objednáva na akupunktúru, chiropraktiku, prácu s dychom a liečenie zvukom". V rozhovore pre Harper's Bazaar Australia v januári 2019 Elle Macpherson uviedla, že sa snaží cvičiť každý deň o 6.30 hod. "Buď si zacvičím jogu, alebo skočím na bicykel a idem si zaplávať na pláž. Ak som na ceste, vezmem si bežecké topánky a idem si zabehať alebo sa prejsť - rada spoznávam nové prostredie a som vonku."

Elle Macpherson si v roku 1996 začala s finančníkom Arpadom Bussonom (59), pričom pár má spolu dvoch synov: Arpada (24) a Aureliusa (19). Všetci spolu žili v Londýne, kým sa ich vzťah v roku 2005 neskončil.

POZRITE, AKO TESNE PRED 60-KOU VYZERÁ!
Diskusia