Herečka VERONIKA ŽILKOVÁ (60) nedávno dostala od svojho manžela MARTINA STROPNICKÉHO (65) po osemnástich rokoch spoločného života oznam mailom, že od nej odchádza. Teraz jej udelil ďalšiu ranu pod pás!

Utorok mal súd v Prahe rozhodnúť o striedavej starostlivosti o ich spoločnú 16 ročnú dcéru Kordulu, kým dôjde k rozvodu. Priebeh bol však úplne iný, ako sa očakávalo! 

"Pred začatím súdu, už priamo v súdnej miestnosti, som sa dozvedela úplne šokujúcu informáciu, ktorá bola, že Martin Stropnický dnes ráno podal žiadosť o rozvod. A pretože sa to volalo súd o striedavú starostlivosť do rozvodu, tak vlastne nebolo o čom rokovať a ten súd bol odročený na november. Skorší termín pán Stropnický nenašiel,"  povedala Žilková v ShowTime na CNN Prima NEWS.

Že sa Stropnický chystá podať žiadosť o rozvod Žilková ani jej dcéra netušili. "Ani Kordulka, ani ja sme nevedeli, že otec chystá žiadosť o rozvod. A jediné, čo ma napadlo:  ‚Ako ja to tej babe zase poviem?‘..Zase ten otec nezobral odvahu jej to povedať sám,“ dodala herečka. Stropnický si údajne predĺžil pobyt v Izraeli práve kvôli milenke. Podľa herečky o dcéru nemá záujem.

DOMA NESEDÍ! AKTUÁLNE FOTKY ŽILKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia