Chcela sa páčiť

Manželský pár krátko po svadbe navyše vyhlásil, že sa bude usilovať o bábätko, toho sa, žiaľ, nedočkali. Vzájomne sa však podporovali v práci, ktorá ich spájala a napĺňala. Po sobáši sa tiež začali venovať penziónu v Kuchyni na Záhorí, ktorý postavil spevák spolu so svojím bratom. Neskôr sa presťahovali do komfortnejšej vily v obci Zálesie.

Všetko vyzeralo ideálne až do marca 2019, keď Otto doslova bojoval o holý život na jednotke intenzívnej starostlivosti v jednej z bratislavských nemocníc. Nečakane ho totiž zradilo srdce. Odvtedy bol jeho zdravotný stav ako na hojdačke. Obdobie koronavírusu preto trávil najmä naordinovaným oddychom po boku milovanej manželky. Krátko po uvoľnení opatrení podstúpil plánovanú kontrolu, počas ktorej očakával pozitívne správy, no ostal nemilo prekvapený. Jeho zdravotný stav sa ešte zhoršil. Srdce mu údajne pracovalo len na 32 percent a lekári začali opäť zvažovať jeho transplantáciu. Kým sa však bývalý športovec stihol vyrovnať so svojimi neduhmi, o život prišla jeho žena.
Andrea údajne zomrela 15. júla v skorých ranných hodinách.

Paradoxné je, že ešte týždeň pred tým nič nenasvedčovalo tomu, že by mala akýkoľvek zdravotný problém. „Naposledy, keď som bol u nich na návšteve, mi Andrejka potajomky šepkala, že chce o týždeň urobiť doma párty pre viac ľudí k Ottovým narodeninám. Rozmýšľali sme, ako to celé dáme dokopy a prekvapíme ho,“ povedal nám rodinný priateľ Noro Mészároš (47), ktorý má zároveň pod palcom TV Senzi, v ktorej Weiterovci často účinkovali.

Andrea zároveň chcela svojho muža prekvapiť aj iným spôsobom. „Chceli sme vyraziť na nákupy do Rakúska a na obed, aby sme sa trochu odreagovali. Ona mi veľmi dôverovala a chcela, aby som jej pomohol. Túžila zmeniť svoj šatník, dokonca sa chcela objednať u kaderníka, ktorý by jej vylepšil účes. Opäť tak chcela prekvapiť Otta, ktorého veľmi milovala. Robila to všetko pre lásku k nemu... Už to však nestihla uskutočniť. Žiaľ,“ doplnil Meszároš. Ten si Otta Weitera a jeho rodinu veľmi váži a Andreina smrť ho hlboko zasiahla.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Pre zobrazenie celého vtipu kliknite na obrázok.

Prinášame pondelkovú dávku humoru :) Zasmejte sa so Životom

Miroslav Žbirka

Fúúú... Tak to chce odvahu! MEKY ŽBIRKA poriadne riskuje

Ilustračné foto.Sponzorované

Nástraha pre začiatočníkov v pohybe? Tutoriály na internete

Diana Mórová

Herecká diva DIANA MÓROVÁ: Kto boli jej osudoví muži a prečo tak dlho tajila vzťah s Mokrým?

KAROL DUCHOŇ na snímke z roku 1979 so svojou mamou OĽGOU a dcéru DANKOU.

Krivda z detstva: Rodičia KAROLA DUCHOŇA museli atraktívny byt prenechať papalášom

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia