V októbri minulého roka si prešli peklom a zdravotné problémy musia riešiť opäť. Známa jojkárka Dana Čapkovičová (33) má strach o milovaného synčeka.

Čapkovičová na obdobie z minulého roka nikdy nezabudne. Jej synček Max mal drastický priebeh žihľavky. "On mal, chudáčik, drastický priebeh. Bolo to až také zlé, že sa mu zapálila koža. Na dotyk horel, hoci nemal horúčku, a strašne veľa plakal. Tá žihľavka je veľmi zvláštna choroba, nie je na jednom mieste, ale presúva sa po celom tele. Ukáže sa, zmizne a opäť sa ukáže niekde inde. Niekedy na chvíľu zmizne úplne a potom napadne doslova celé telo. Tam, kde červené fľaky ustupovali, ostávali obrovské modriny," vysvetlila v tom čase týždenníku Život moderátorka.

Zdroj: Archív NMH

S odstupom pár mesiacov Čapkovičová priznáva, že ochorenie sa vrátilo. "Našťastie nebola v takom rozsahu ako v októbri a zvládame to v ambulantnej starostlivosti lekárov Národného ústavu detských chorôb," napísala na sociálnej sieti jojkárka. Jej synčekovi opäť zostali z ochorenia modriny. "Okrem toho dochádzame do Dunajskej Lužnej na rehabilitáciu ľavej rúčky, nakoľko stále vzťahuje palček do dlane. A toto je pravý dôvod, prečo o tom píšem," dodala televízna hviezda a uverejnila fotku, na ktorej sú úhrady zdravotných poisťovní za rehabilitácie bábätiek a ťažko postihnutých detí. Za kondičné cvičenie, cvičenie po úraze, pri bolestiach chrbtice je to 1,87 eura. Mäkké techniky 3,16 eura a dýchacia gymnastika 0,70 eura.

FOTKY PLNÉ BOLESTI! TAKTO VYZERAL MALÝ BOJOVNÍK S OCHORENÍM
Diskusia