Dispozícia, zariadenie a výhľad z domu sú naozaj unikátne.

Manžel známej herečky sa venuje dizajnu. A tak sa niet čo diviť, že vždy, keď Michaela Čobejová na svojom Instagrame zverejní záber zo svojej kuchyne či obývačky, fanúšikovia nešetria chválou. Dom v hlavnom meste je šikovne ukrytý za hustým porastom. Výhľad z presklenej obývačky, ktorá je otvoreným priestorom prepojená s kuchyňou a jedálňou, je krásne zelený a pôsobí ako oáza súkromia. Samotná obývačka je skvostom, ktorý vznikol pri prerábke pôvodnej stavby.  Je prístavbou v podobe zimnej záhrady, a práve tá dala domu maximálne štýlový vzhľad. Čierne rámy okien od stropu až po podlahu a k tomu jednoduchý dizajn dreva - to je minimalizmus, ktorý neomrzí.

Rodinný dom známej blondínky vznikol prerábkou dvoch obytných priestorov. Nie je rozľahlý ani viacpodlažný, no svojimi štyrmi izbami a kuchyňou úplne dostačujúci pre všetkých členov. Práve kuchyňa s jedálňou je ďalšou z miestností, na ktoré je radosť pozrieť - moderný otvorený vzhľad, okrúhly stôl a dizajnovo doladené detaily, to je dielo skúseného návrhára v podobe herečkinho manžela. Akcent s množstvom zelene podčiarkuje bývanie v súlade s prírodou. "Domov je pre mňa najdôležitejšie miesto," vyznala sa na Instagrame. Ako dodala, pri prerábke sa snažili o najtesnejší kontakt s prírodou a na výsledku je to naozaj poznať.

Po tmavom nábytku, ktorý v dome vládol ešte pred niekoľkými rokmi, niet stopy. Nahradil ho biely v kombinácii so sivými a čiernymi detailmi. Výrazným prvkom je prirodzené svetlo, ktoré dnu preniká z presklených stien, a tak priestor pôsobí väčšie a útulnejšie. Čerešničkou na torte je posednie v záhrade, ktorá je jedným z najobľúbenejších herečikiných miest. Vie tam nielen oddychovať, ale aj pracovať či chystať pochúťky. Otvorenosť celého priestoru totiž umožňuje byť stále jednou nohou dnu i vonku.

FOTOGALÉRIA: NAHLIADNITE DO PREKRÁSNEHO DOMU ZNÁMEJ HEREČKY

Zdroj: Lepšie Bývanie

Diskusia