Výhra nad otcom jej nestačila. Americká speváčka, Britney Spears (39), po novom začala súdny spor so svojou matkou! S najnovším priznaním ohľadom jej matky šokovala celú verejnosť.

Princezná popu, Britney Spears, sa dočkala slobody, keď súd odobral jej otcovi opatrovníctvo, kvôli ktorému sa nemohla vydať a ani mať deti. No ani po výhre nad Jamesom Spearsom (69) sa jej boj nekončí. Britney šokovala verejnosť príspevkom na sociálnej sieti, ktorý po krátkej dobe vymazala.

Psst, môj otec možno pred trinástimi rokmi začal opatrovníctvo. No čo ľudia nevedia je, že moja mama je tou, ktorá mu dala tento nápad!!! Nikdy tieto roky nevrátim späť. Tajne zruinovala môj život,“ speváčka priznala svojim fanúšikom. Krátko na to vyšlo najavo, že Britney Spears začala so svojou matkou súdny spor o peniaze.

Lynne Spears (66) požaduje od svojej dcéry neuveriteľných 650 tisíc dolárov za prenajatie profesionálnych právnikov, ktorí jej mali pomôcť vyhrať boj proti Britneymu otcovi. Okrem toho, jej otec James stále spravuje speváčkine financie a bude ochotný sa vzdať tohto práva, iba ak mu Britney vyplatí viac ako jeden milión eur za spravovanie jej financií počas trinástich rokov.

Speváčkin boj sa ešte ani zďaleka nekončí. No po ukončení opatrovníctva sa Britney Spears začala nová etapa života, ktorú sa rozhodla divoko osláviť. Okrem nahých fotiek a videí, s ktorými sa rada chváli pred fanúšikmi, sa už stihla zasnúbiť so svojím priateľom, Sam Asghari (27).

GALÉRIU BRITNEY SPEARS NÁJDETE TU
Diskusia