Kedysi poznal maličkú Emmu Geller-Greenovú celý svet. Dnes sú z jednovaječných dvojčiat Cali a Noelle Sheldonových (17), ktoré si túto úlohu zahrali, takmer dospelé mladé ženy.

Krásne tínedžerky sa navyše veľmi podobajú na svoju seriálovú mamu Rachel, ktorú stvárnila herečka Jennifer Aniston (49). Tej nebolo dopriate mať vlastné deti. Americký bulvár o nej dokonca opakovane tvrdil, že vlastných potomkov odmietla mať kvôli dobre rozbehnutej hereckej kariére.

Po rokoch však Jennifer vyšla s pravdou von, keď povedala: „Ľudia nevedia, čím som prešla – z medicínskeho a emočného hľadiska. Na ženy sa stále vyvíja tlak, aby sa stali matkami. Ak nimi nie sú, považujú ich za poškodený tovar. Možno mojou úlohou nie je rozmnožovať sa.“

Po tomto výroku uverejnenom vlani v septembrovom vydaní magazínu InStyle, ataky senzácie­chtivých novinárov utíchli. Medzičasom z herečkiných seriálových dcér stihli vyrásť sympatické mladé ženy, ktoré si v priebehu rokov okrem Priateľov zahrali v niekoľkých ďalších filmoch a televíznych seriáloch.

Obe by sa herectvu chceli venovať aj v budúcnosti, no nepohrdli by ani návratom kultového seriálu Priatelia na televízne obrazovky.

Už im nerozumejú

Cali a Noelle Sheldonové budú už navždy spojené so svetoznámym sitkomom rovnako ako herečka Jennifer Aniston a jej kolegovia.

„Bola to najlepšia robota, akú som kedy mala. S Courtney a Lisou sme sa rozprávali o návrate, ale neviem si predstaviť, ako by to vyzeralo. Ale človek nikdy nevie. Matt LeBlanc neznáša túto otázku, no možno by sme ho na to nahovorili,” uviedla Jennifer nanajvýš optimisticky.

Vzkriesenie úspešného projektu však nemá podporu zo strany mužského hereckého obsadenia. Podľa ich názoru by návrat sitkomu mohol celkovej povesti Priateľov iba uškodiť.

Nehovoriac o tom, že seriálu vysielanému v rokoch 1994 až 2004 už dnešná mládež absolútne nerozumie. Keď sa totiž v reprízach objavil na Net­flixe, stal sa terčom útokov zo strany dnešných dvadsiatnikov. Tí obľúbených hrdinov označili za homofóbnych, sexistických a plných predsudkov proti tučným alebo škaredým ľuďom.

Treba povedať, že od seriálového debutu sa dnešný svet skutočne zmenil na nepoznanie, preto to, čo sa kedysi považovalo za vtipné, je dnes vo svetle aktuálneho diania skôr nevhodné, až urážlivé. Je teda otázne, či by sa návrat Priateľov stretol s pochopením širokej verejnosti.

Poslať emailom
Diskusia ()
V údajne najvyššej obytnej budove na svete, ktorá vyrástla v New Yorku, stojí najdrahší byt 63 miliónov dolárov.

V New Yorku vyrástla najväčšia obytná budova na svete. To je ale výhľad a luxus!

Populárne články
Dosť bolo zahmlievania. Irina Shayk a Bradley Cooper to viac neskryjú

Dosť bolo zahmlievania. Irina Shayk a Bradley Cooper to viac neskryjú

Marek má dve krásne dcéry, ktoré mu robia veľkú radosť. Herectvo ich zatiaľ neláka.

Herec Marek Majeský: Nechcem si cez deti kompenzovať svoje túžby

Aj keď sú tunajší veľkí zamestnávatelia minulosťou, obyvatelia Vrbového to majú blízko za prácou v Piešťanoch, v Jaslovských Bohuniciach či v Trnave.

Slovenské mestečko so svetovou atrakciou: Miestna šikmá veža sa nakláňa takmer o meter!

Lisa Edelstein

Odvážna hviezda zo seriálu Dr. House: Pre zvieratá donaha!

V údajne najvyššej obytnej budove na svete, ktorá vyrástla v New Yorku, stojí najdrahší byt 63 miliónov dolárov.

V New Yorku vyrástla najväčšia obytná budova na svete. To je ale výhľad a luxus!

Vedeli ste

Pytagoras objavil a2 + b2 = c2.

Zobraziť viac
Diskusia