Rozpútali medzi sebou skutočnú vojnu! Ondřej Brzobohatý (39) a Taťána Kuchařová (34) boli kedysi harmonický pár. Tomu je však koniec a vyzerá to tak, že medzi dvojicou to poriadne vrie.

S drsným vyjadrením začala Kuchařová, ktorá nemá problém hovoriť o údajnej nevere svojho exmanžela. Ten má totiž po svojom boku novú priateľku Danielu Písařovicovú.

"Nikdy som nič neprepálila, za čo by si nemohol sám. Tá jedna z mnohých nevier sa prepálila fotkami, za to si mohol sám. A toto bolo v éteri už dlho, že je s Danielou. To, že svoj vzťah posunuli do inej roviny po tom, čo sme my dvaja boli čerstvo po obnovení cirkevného zväzku a pracovali sme v tej dobe na rodine, to je fakt. Preto chápem, že sa k tomu nechce vyjadrovať. Ich karma, ich šťastie, nechávam veci plynúť. Ono sa možno časom ukáže, ako to všetko je," povedala pre českú reláciu Showtime Taťána, ktorá si servítku pred ústa skutočne nedáva.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXi_7EKDtlQ/

"Myslím si, že na to, čím všetkým som si prešla, som to nakoniec ustála veľmi dobre. Boli to neskutočné klamstvá, manipulácie a prisahám na smrť vlastnej rodiny, že to boli neskutočné veci. Ja som tomu verila," pokračovala. Kuchařová sa vrátila k svojmu menu a chce urobiť za životom s exmanželom hrubú čiaru.

"Neprajem nikomu nič zlé. Verím, že nám všetkým sa to niekde hore sčítava. Je to každého svedomie a karma. Som veriaca a posledná bodka za týmto všetkým pre mňa bude anulácia nášho cirkevného zväzku, pretože to nebolo úprimné. Je to pre mňa obrovská životná skúsenosť, možno mu za to raz poďakujem," uzavrela.

DRSNÉ SLOVÁ BRZOBOHATÉHO ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE...

FOTKY PÁRU AJ NOVEJ PRIATEĽKY ONDŘEJA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia