Ako dopadol zákrok? Počas víkendu sa mnoho Slovákov bavilo na festivale Pohoda. Fanúšikovia kapely Polemic však zažili šok, keď jeden z členov spadol počas vystúpenia z pódia. Branislav Bajza skončil v nemocnici.

Spevák má za sebou poriadne nepríjemný zážitok. Skvelý koncert skupiny sa totiž premenil na drámu a umelca museli ratovať záchranári.

"Na Pohode zažil Bejzo voľný pád z pódia, pri ktorom nám stuhla krv v žilách…. Posiela pozdrav z nemocnice, kde ho zajtra čaká operácia dvojitej fraktúry ruky. Odkazuje, že to prežil a ďakuje personálu za skvelú strostlivosť. Obrovsky ďakujeme úžasnému publiku, ktoré nás podržalo na festivale. Pošlite mu energiu na diaľku aj vy, nech to všetko dobre dopadne a vráti sa čo najskôr na koncertné pódium," zverila sa kapela.

Zdroj: archív NMH

A Bejzo už zákrok podstúpil. "Dievčatá z nemocnice odkazujú, že Bejzo je už po operácii v dobrej starostlivosti fanyniek našej kapely. Ďakujeme za pozdrav, opatrujte nám ho najlepšie ako viete!" uverejnila kapela na sociálnej sieti a pridala aj fotku speváka so spomínanými dievčatami.

AKO VYZERÁ SPEVÁK PO OPERÁCII, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia