Žiari štastím! Speváčka Sima Magušinová (33) nosí pod srdcom bábätko. Umelkyňa túto radostnú novinku prezradila vo svojom najnovšom klipe. Svoje rozkošné tehotenské bruško už neskryje.

Sima Magušinová, predtým Martausová, v júni tohto roku všetkých prekvapila, keď zverejnila fotku z tajnej svadby. Jej vyvoleným sa stal niekdajší jojkársky moderátor Michal Magušin. Odvtedy prešlo päť mesiacov a speváčka, ktorá v minulosti randila s Vinczeho bratom Tomášom, či hercom Jurajom Bačom, má ďalšiu novinku. Magušinová nosí pod srdcom bábätko. 

Simona Magušinová
Zdroj: Instagram Simona Magušinová

"Aj keby všetko zlyhalo a nič nebolo v knihách, Božia láska ostane a nikdy nezlyhá…” (úsmev). Ak by ste si chceli vypočuť pieseň “Sonety”, dnes (v nedeľu, pozn. red.) sme ju zverejnili na našom youtube aj s textom," pochválila sa v nedeľu večer Sima na svojom Instagrame. Speváčka, z ktorej sa nedávno na Internete nechutne vysmievali pre jej vieru v Boha, tak predstavila nový singel s názvom Sonety.

Okrem iného však v klipe ukázala rastúce tehotenské bruško. To si všimli aj jej fanúšikovia, ktorí ju zahrnuli gratuláciami. Novinku sa tak Sima rozhodla zverejniť, symbolicky, v deň prvej adventnej nedele. Týždenník Život sa snažil so speváčkou spojiť, no o radostnej novinke momentálne hovoriť nechce. "Zatiaľ to nebudeme komentovať," povedal jej manažér Ľubomír Šesták.

ZÁBERY TEHOTNEJ SPEVÁČKY NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia