Slovenská moderátorka prehovorila o zmenách, ktorými si jej telo prešlo počas tehotenstva. Prečítajte si, ako sa k nim postavila a pozrite si nádherné fotky, ktoré po prvýkrát zverejnila!

Soni Skoncovej (34) ubehol krásny polrok, odkedy porodila svojho prvého syna Robka. Pri tejto výnimočnej príležitosti sa na sociálnych sieťach podelila s krásnymi fotkami z tehotenstva, na ktorých je postupne vidieť zmeny na jej tele. Do popisu známa moderátorka napísala: „Sú dni, keď si myslím, že je moje telo nesúmerné, niečo je malé, iné veľké, niečo krivé alebo príliš rovné, tmavé, svetlé… Poznáte to?“

Ďalej prezradila, ako sa s takýmito zmenami a myšlienkami vyrovnáva: „Snažím sa opakovať si: “Buď skutočná Soňa!” Autenticita je najkrajším darom, ktorý si môžem venovať. Veď každý z nás vo vnútri túži byť sám sebou, veriť v silu a zdravie svojho tela, prijať jeho veľkosť, proporcie i vek. Pri pohľade na fotku, som v nemom úžase, čo dokázalo.“ Zo synčeka sa Soňa teší aj so svojím snúbencom Robom, s ktorým sa milujú už neuveriteľných 19 rokov.

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII PREMENU TELA SONI SKONCOVEJ POČAS TEHOTENSTVA
Diskusia