Málokto by povedal, že obľúbená moderátorka Soňa Müllerová má už 60 rokov. Svoj veľký deň strávila v práci, kde ju jej kolegovia v živom vysielaní poriadne prekvapili.

„Pripravili sme jej dokrútku, kde jej blahoželali viacerí kolegovia z RTVS, aj tí bývalí ako Miloš Bubán atď. Tým ju asi trochu vyšokujeme, pritom som jej sľúbila, že žiadne čoro-moro sa konať nebude. Nechcela, aby sme jej gratulovali, ale ja som jej povedala, že Soni, to nemyslíš vážne, veď budeme pred všetkými za idiotov,” prezradila nám jej kolegyňa Karin pred ich spoločným vysielaním.

V závere relácie prišlo prekvapenie, o ktorom oslávenkyňa nič netušila. Do štúdia vošla Dominika Mirgová, ktorá jej zaspievala Veľa šťastia, zdravia... Tú sprevádzal programový riaditeľ STV Anton Šulík, ktorý jej za celú televíziu daroval veľkú kyticu. „Ďakujem veľmi pekne. A to som chcela, že to bude taký obyčajný deň a zrazu je to vďaka vám niečo výnimočné. Urobili ste pre mňa jeden výnimočný deň, na ktorý nikdy nezabudnem,” vyhlásila dojatá Soňa.

„Myslela som si, že týmto dňom len nejako preletím. Vedela som, že bude kytica, lebo som bola dohodnutá s Karin, že to bude len také šup-šup na konci vysielania. Videodokrútka bolo milé prekvapenie, naozaj som si myslela, že to bude len taký obyčajný deň, ale je taký neobyčajný. Ďakujem všetkým, ktorí sa na tom podieľali,” priznala nám krátko po vysielaní Soňa, ktorá sa ani zďaleka necíti na 60.

„Vôbec si to neuvedomujem, akurát som hovorila aj nedávno mame, že sa na to necítim, ona mi zase povedala, že sa necíti na 80. Som obklopená mladými ľuďmi a to je veľmi dôležité, aj v práci, ja tu patrím medzi najstarších. Mladí ľudia mi dodávajú dobrú energiu. Na depresiu z veku nemám čas, stále mám nejaké aktivity. Snažím sa nešíriť negatívne veci,” pokračovala Müllerová, ktorej počas vysielania stihol volať aj jej exmanžel Richard.

ZÁBERY ZO SONINEJ 60-KY NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia