Lady Gaga (35) bola hosťom amerického dokumentárneho seriálu, ktorý moderuje Oprah Winfrey (67) spolu s princom Harrym (36). Diváci vidia v seriáli celebrity ako nikdy predtým: Lady Gaga sa zlomila a v slzách hovorila o svojej psychickej traume z detstva!

The Me You Can't See, v slovenskom preklade Moje neviditeľné ja, je dokument, v ktorom sa Lady Gaga rozhodla prelomiť svoje mlčanie. Svoj príbeh zdieľala pred celým svetom, aby zvýšila povedomie o násilí páchanom na ženách, a aby tak podporila obete znásilnenia. Napriek tomu, že vystúpila ako silná žena, v rozprávaní o svojej traume z detstva sa zlomila a po jej tvári začali stekať slzy.

Bolo to práve v momente, kedy prvýkrát verejne priznala, že v 19-tich rokoch zažila opakované znásilnenie, a to práve v brandži šoubiznisu. Producent, ktorého meno sa dodnes bojí prezradiť, vydieral Lady Gagu, že ak sa s ním nevyspí, spáli všetku jej hudbu. Okrem toho však vtedy mladá speváčka otehotnela a následne trpela vážnymi fyzickými problémami!

Aj Lady Gaga, rovnako ako mnoho celebrít, ľutuje, že prednosť dala kariére na úkor jej duševného zdravia. V dokumente prehovorila o tom, ako následkom psychickej traumy trpela fyzickými bolesťami a zvracaním. Kvôli tomu musela následne zrušiť sieť koncertov, kým sa znovu dala dokopy. Jej mentálne problémy ju dohnali až k nenávisti samej seba a k myšienkam na samovraždu. Dnes na svojom mentálnom zdraví pracuje neustále a dúfa, že svojím príbehom pomôže ľuďom, ktorí môžu zažívať podobné trápenie.

Z KONTROVERZNEJ LADY GAGY SA STALA ELEGANTNÁ DÁMA: FOTKY NÁJDETE TU
Diskusia