Patrí nepochybne medzi najvýraznejšie postavičky novej markizáckej šou. Atraktívna Petrana bojuje o srdce boháča Tomáša a pred kamerami otvorí svoju trinástu komnatu.

Petrana už od prvej časti spôsobila vo vile v Turecku, kde sa šou nakrúcala, poriadny rozruch. Niektorým súperkám rozhodne nie je po chuti, ale jej to neprekáža. Tentokrát sa otvorí pred samotným Tomášom a rozpovie mu svoj smutný príbeh.

„Mala som seriózne veľmi ťažké mentálne problémy. Od asi 16 rokov som mala extrémne depresie, úzkosti. V sedemnástich som sa pokúsila o samovraždu. Tu mám jazvu, vidíš?” povie pred kamerami kráska.

Trpela kvôli šikane a jej psychický stav bol veľmi zlý. „Kedysi som si myslela, že som veľmi škaredá a nemala som rada svoje oči. Ľudia ma za ne šikanovali a hovorili mi, že som zombie. To bolo v škôlke napríklad,” vysvetlila.

Petrana sa Tomášovi zverila s bolestivou témou.
Zdroj: TV Markíza

Aby toho nebolo málo, tak trpela aj bulímiou.  „To je niečo, čo sa ti stále môže vrátiť a raz, keď to už máš, máš ten hlas v hlave, a to nutkanie, ale musíš byť naozaj silný človek na to, aby si to prekonal, aby si si uvedomil, že ty si silnejší než nejaký hlas v hlave,” vysvetlila Petrana, ktorá na náročné obdobie v živote rozhodne nezabudne. Dnes však pozerá dopredu. Nepochybne jej pomohla k väčšiemu sebavedomiu aj estetická úprava. Petrana má nový nos. Ako vyzerala predtým?

PETRANA UKÁZALA TOMÁŠOVY JAZVY Z ŤAŽKÉHO OBDOBIA! FOTKY AJ ZÁBERY AKO VYZERALA PRED ÚPRAVOU NOSA, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia