Ide to s ňou dolu vodou! Najnovšie zábery bývalej manželky hviezdy seriálu Baywatch Jeremyho Jacksona (42) naháňajú strach.

Bývalú modelku Loni Willison (40), ktorú ako bezdomovkyňu vídať v uliciach Los Angeles už niekoľko rokov, nafotili s pomliaždeným okom, informuje Daily Mail. Navyše kedysi krásna blondínka je teraz bez predných zubov a hoci sa prediera životom, cigareta v rukách jej nikdy nechýba. Problémovú bývalú hviezdu v posledných týždňoch niekoľkokrát videli, ako vonku hľadá jedlo, pričom na rukách jej bolo vidieť modriny.

Podľa rozhovoru, ktorý v máji poskytla portálu X17 Online, za jej pád na dno môže bývalý manžel. Pár sa rozišiel v roku 2014 po necelých dvoch rokoch manželstva. Loni, ktorá predtým pracovala ako modelka pre časopisy ako Glam Fit, Flavour a Iron Man tvrdila, že Jeremy sa ju pokúsil uškrtiť pri fyzickej hádke, pričom obaja mali byť opití. V roku 2018, keď o nej roky nebolo počuť, ju vyfotili ako bezdomovkyňu na ulici. V tom čase sa pre DailyMail.com rozhovorila o svojom páde a prezradila, že v roku 2016 sa psychicky zrútila a začala veriť, že niekto do jej tela vysiela elektrický prúd, ktorý sa dá napraviť len užívaním metamfetamínu. V rozhovore pre X17 Online tento mesiac Willison povedala, že "má veľké bolesti", pretože ju "naozaj veľmi bolí žalúdok". Tvrdila, že "nemôže žiť nikde vnútri", pretože ju niekto takmer rok každý deň "zasahoval elektrickým prúdom" a teraz nemôže byť vystavená elektrickému prúdu. "Myslím si, že pretože [chytám] elektrinu, chytám aj iné veci, ako napríklad určité chemikálie alebo batérie, alebo poistky, ako drôty, rôzne druhy kovov. Takže si myslím, že moje telo filtruje aj takéto veci," povedala. "Nie som si presne istá, musela by som prejsť veľkým röntgenom, sonografom alebo niečím podobným, aby som to videla. Je to dosť intenzívne."

TAKTO ZLE LONI EŠTE NEVYZERALA! FOTO V GALÉRII
Diskusia