V nedávnom rozhovore s českým spisovateľom a producentom Miroslavom Graclíkom (54) pre časopis Téma však priznala, že hoci ju práca napĺňa a svet okolo seba sa snaží vnímať najmä pozitívne, hnevá ju veľa vecí.

„Môj život je teraz spomalený, pretože veľa času mi zaberú rôzne zdravotné a rehabilitačné rituály. Nemôžem robiť niekoľko vecí naraz ako zdravý človek. Trochu mi chýba okolitý svet, pretože aj keď z bytu vychádzam, je to vždy cielene na nejaké miesto,“ priznala otvorene. Obzvlášť ju trápi, že odvšadiaľ sa valí veľké množstvo negativizmu.

Jedinečná bola nielen svojím spevom, ale aj vzhľadom.
Zdroj: Ladislav Pákozdy

Nedokážeme sa navzájom tolerovať a rešpektovať,“ povedala Gombitová, s tým, že napriek náročným časom a viacerým zmareným pracovným plánom stále neprestáva veriť a rozhodne sa nevzdáva svojich snov. „Sen vám dáva ľahkosť bytia a niekedy vás nadnáša. Nebyť snov, z mnohých ťažkých situácií by som sa nedostala. Keď snívam, pripadám si ušľachtilejšia. Všetko okolo je krajšie, nádejnejšie,“ uviedla povzbudivo.

SRDCOM VÝCHODNIARKA: Gombitová sa vrátila do Košíc! Prečo sa tak rozhodla sa dočítate v najnovom vydaní týždenníka Život.

FOTOGRAFIE Z DETSTVA A MLADOSTI MARIKY GOMBITOVEJ NÁJDETE TU
Diskusia