Hana Zagorová (75) má v poslednej dobe vážne zdravotné problémy. Z nemocnice ju už prepustili domov, no česká speváčka priznala, že z osudnej noci si nepamätá nič!

Na konci septembra utrpela česká speváčka aj herečka vážne dôsledky chorôb aj postcovidového syndrómu. Vo svojom byte v Prahe stratila vedomie, keď bola sama doma. Keď sa jej manžel, Štefan Margita (65) nemohol dovolať, okamžite volal rodine v meste. Tí zavolali políciu a Hanu Zagorovú následne odviezli do nemocnice. Po jej prepustení prehovorila o svojom zdravotnom stave v českej televíznej relácii Showtime: „Nemôžeme hovoriť, že som zdravá. Krvnou chorobou budem trpieť do konca života. Ďalej budem bojovať.“

Zároveň česká celebrita priznala, že si z osudnej noci takmer nič nepamätá. Nevie o ničom, pamätá si už len hospitalizáciu v nemocnici: „Absolútne nič neviem. Štefíček sa mi nedovolal, tak zlanáril manžela našej netere. Tí zavolali policajtov a našli ma. Ja z toho ale neviem vôbec nič. Ja si pamätám len na nemocnicu, čo je vlastne asi dobre.

Aj keď ju zdravie stále trápi, jej stav je na tom už omnoho lepšie. „Som slabučká, ale prešťastná, že som doma. Dnes som spala v našej spálni a vždy, keď som sa zobudila, pozrela som sa, ako Štefíček oddychuje. Ako sa človek teší z takýchto maličkostí,“ prezradila detaily zo súkromného života. Štefan Margita je pre Hanu Zagorovú najväčšou oporou v ťažkých chvíľach.

GALÉRIU HANY ZAGOROVEJ NÁJDETE TU
Diskusia