Od života dostal poriadnu ranu. Obľúbený spevák, ktorý nie tak dávno bojoval na nemocničnom lôžku o svoj vlastný život, prišiel o manželku. Skonala nečakane, v spánku. Umelec sa z obrovskej straty nevie spamätať.

Andrea údajne zomrela 15. júla v skorých ranných hodinách. Paradoxné je, že ešte týždeň pred tým nič nenasvedčovalo tomu, že by mala akýkoľvek zdravotný problém. „Naposledy, keď som bol u nich na návšteve, mi Andrejka potajomky šepkala, že chce o týždeň urobiť doma párty pre viac ľudí k Ottovým narodeninám. Rozmýšľali sme, ako to celé dáme dokopy a prekvapíme ho,“ povedal nám rodinný priateľ Noro Mészároš (47), ktorý má zároveň pod palcom TV Senzi, v ktorej Weiterovci často účinkovali.

FOTOGRAFIE OTTA WEITERA S MILOVANOU MANŽELKOU NÁJDETE V GALÉRII

Andrea zároveň chcela svojho muža prekvapiť aj iným spôsobom. „Chceli sme vyraziť na nákupy do Rakúska a na obed, aby sme sa trochu odreagovali. Ona mi veľmi dôverovala a chcela, aby som jej pomohol. Túžila zmeniť svoj šatník, dokonca sa chcela objednať u kaderníka, ktorý by jej vylepšil účes. Opäť tak chcela prekvapiť Otta, ktorého veľmi milovala. Robila to všetko pre lásku k nemu... Už to však nestihla uskutočniť. Žiaľ,“ doplnil Meszároš. Ten si Otta Weitera a jeho rodinu veľmi váži a Andreina smrť ho hlboko zasiahla.

Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život č. 30 (v predaji od 23. júla).

Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
PRESTAŇTE NÁM KOMÁROM S TÝM REPELENTOM KONEČNE PIŤ KRV

Prinášame tie najlepšie vtipy z týždenníka ŽIVOT :)

Herec Pierce Brosnan s manželkou Cassandra Harris.

Prišiel o manželku aj dcéru: Život sa s predstaviteľom Jamesa Bonda nemaznal

Lucia Ďuriš Nicholsonová je slovenská liberálna politička a bývalá novinárka, v súčasnosti poslankyňa Európskeho parlamentu zvolená za stranu Sloboda a Solidarita, členka frakcie Európskych konzervatívcov a reformistov.

TOTO by sme nečakali: LUCIA ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ radikálne zmenila účes! (FOTO)

Vynikal vo viacerých oblastiach, no napokon vyhralo divadlo.

Džentlmen FRANTIŠEK KOVÁR: Kolegyne o ňom tvrdia, že patrí k najúctivejším mužom v súbore

Ilustračná snímka

Hnev voči bratovi mi nedovolil sa sním rozlúčiť. On však nezavrel oči, kým som mu neodpustil...

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia