Splnila si sen o tip-top postave.

Slovenská herečka žijúca v Prahe a spisovateľka Vlastina Svátková (41) vyslovila minulý rok jasnú túžbu - chce mať znovu vyrysovanú postavu ako pred rokmi. Jej sen sa stal skutočnosťou, keď sa zaprela a voľný čas začala tráviť v posilňovni.

„Pevné, zdravé telo bez kontrolovania váhy a stresu z jedla. Pracujem na tom. Čo som začala cvičiť, vážim tak o tri kilá viac. A cítim sa o 100 % lepšie. Päť rokov mi trvalo, kým som sa zase prinútila vystúpiť z komfortnej zóny a kúpila si vstup do posilňovne. Len na mesiac, aby som na seba netlačila. A potom na ďalší mesiac. A už je to závislosť. Totálna," napísala na Instagrame mama troch detí, z ktorej postavy žasnú aj niektoré jej sledovateľky. „Tak to vám fandím. Ja sa nemôžem dokopať," ocenila herečku Eva. „V ktorej posilke robia také brucho?" žartovala Jana. „Ste múza vo všetkých smeroch," polichotila jej Linda.

FOTO VYSEKANÉHO TELA HEREČKY NÁJDETE V GALÉRII

Slávna blondínka mala pritom v minulosti problémy s poruchou príjmu potravy, informoval Blesk. Bulímiu v šestnástich rokoch odštartovala poznámka herečkinho vtedajšieho partera o tom, že má veľký zadok. Dnes sa však Vlastina, ktorú ste mohli vidieť vo filmoch Gangster KA, Ženy v pokušení či v seriáli První republika, venuje zdravému spôsobu, ako si udržať top postavu.

Diskusia