Ženy boli z neho kedysi namäkko.

Kultový MacGyver patril svojho času k najpopulárnejším televíznym seriálom. Hlavnú rolu stvárnil americký herec Richard Dean Ander­son (73), ktorý bol vtedy idolom mnohých žien. Diváci si ho však môžu pamätať aj ako plukovníka Jacka O'Neilla v seriáli Hviezdna brána.

Seriál, ktorý hercovi zabezpečil slávu a uznanie, sa vysielal v rokoch 1985 až 1992 a sledoval dobrodružstvá vynaliezavého tajného agenta, ktorý dokázal riešiť zložité problémy pomocou predmetov každodennej potreby. Okrem seriálu MacGyver sa Anderson objavil aj v niekoľkých ďalších televíznych seriáloch a filmoch ako Legenda a Pandorina skrinka. Pracoval aj v zákulisí ako producent a podieľal sa na seriáloch ako MacGyver a Hviezdna brána.

AKTUÁLNE FOTO HERCA NÁJDETE V GALÉRII

Herec bol dvakrát ženatý. Prvé manželstvo uzavrel s herečkou a producentkou MJ Lallo. Pár sa zosobášil v roku 1986 a rozviedol sa v roku 1995. Nemali spolu žiadne deti. Druhýkrát sa oženil s Apryl Prose. Zosobášili sa v roku 1996 a majú spolu jedno dieťa, dcéru Wylie Quinn Annarose Anderson, ktorá sa narodila v roku 1998. Anderson a Prose sa napokon tiež rozviedli v roku 2003.

Zaujímavosť: V polovici apríla by sa mal Richard Dean Ander­son dokonca objaviť v Prahe na štvrtom ročníku festivalu popkultúry Comic-Con Prague, píše Blesk.

Diskusia