Chris Hemsworth (39) a jeho manželka Elsa Pataky (46) sa dostali pod paľbu kritických komentárov po tom, ako sa podelili o žart z narodeninovej oslavy svojich synov.

Fanúšikovia sa ohradili proti spôsobu, akým Elsa strčila tvár jedného z ich synov do narodeninovej torty, a označili ho za "násilný" a "smiešny". Na snímke z Instagramu je vidieť, ako španielska herečka drží hlavu svojho syna v čokoládovej torte, zatiaľ čo herec z filmu Thor a ich ďalšie dve deti sa na tom smejú. "Prečo si ľudia myslia, že je to vtipné?" napísal jeden, kým ďalší dodal: "Je to násilné." "V mojej krajine sa to robí, ale veľmi zle sa na to pozerá, pretože sa už stalo niekoľko nehôd," pridal sa štvrtý. Zatiaľ čo Hemsworth a Pataky na kritiku zatiaľ nereagovali, iní fanúšikovia sa ich zastali.

"Násilné? Je to tak trochu hra," cituje jedného z fanúšikov Page Six, kým ďalší dodal: "Len trochu obyčajného humoru..... vyzerajú, že sa spolu dobre bavia." Hemsworth sa o tento moment podelil so svojimi 56 miliónmi sledovateľov na Instagrame so slovami: "Všetko najlepšie k 9. narodeninám mojich dvoch malých mužov! V tomto dome je len jeden spôsob, ako jesť tortu, a to tak, že vám do nej mama vrazí hlavu tvárou napred!" "Hej, mami, nemám rád čokoládovú tortu, mám radšej vanilkovú," pokračoval. "Ach, naozaj, synku, a čo teraz?" Hemsworth a jeho žena sú rodičmi 10-ročnej dcéry Indie a 9-ročných dvojčiat Sashu a Tristana. Pár sa zosobášil ešte v roku 2010.

Herec len nedávno oznámil, že si dáva pauzu od herectva po tom, ako počas natáčania filmu "Limitless" zistil genetické predispozície na Alzheimerovu chorobu. V novembrovom rozhovore pre Vanity Fair sa herec rozhovoril o "intenzívnom prekonávaní" výsledkov testov. "Väčšina z nás sa rada vyhýba rozprávaniu o smrti," uviedol. "Keď sa zrazu dozvieme, že niektoré veľké ukazovatele skutočne poukazujú na to, že sa to stane, realita sa prehlbuje. Vaša vlastná smrteľnosť." Keďže v DNA Austrálčana sa nachádzajú dve kópie génu APOE4, je "osem až desaťkrát pravdepodobnejšie", že bude bojovať s progresívnym ochorením.

KONTROVERZNÚ FOTKU SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia