Je jedným z najúspešnejších hercov v histórii Hollywoodu. Od svojho odchodu do dôchodku v roku 2017 sa však držal v úzadí a... Teraz je na nespoznanie!

Samotára Daniela Day-Lewisa (66) odfotili v New Yorku v čiernej bejzbalovej čiapke a nápadnej modrej teplákovej súprave. Herca, ktorý ako jediný v histórii získal tri Oscary za najlepší mužský herecký výkon, bolo vidieť aj vo štvrti West Village, kde si s manželkou Rebeccou Miller vyrazili na obed. S americkou filmárkou a spisovateľkou si povedali áno v roku 1996 a majú spolu dve deti. Day-Lewisa naposledy videli na verejnosti v roku 2019, keď ho vyfotili v newyorskom metre, pripomína Daily Mail.

Brit, ktorý má aj írske občianstvo, si počas kariéry vybudoval povesť jedného z najlepších hercov svojej generácie. Po prekvapujúcom rozhodnutí odísť do dôchodku v roku 2017 povedal, že bol nútený skončiť s herectvom napriek "veľkému smútku". "Impulz skončiť sa vo mne zakorenil a stal sa nutkaním. Bolo to niečo, čo som musel urobiť," povedal pre časopis W. "Cítim sa lepšie? Ešte nie. Som veľmi smutný. A to je ten správny pocit. Keď som začal, bola to otázka spásy. Teraz chcem spoznávať svet iným spôsobom."

UŽ BY STE HO NESPOZNALI! TAKTO TERAZ VYZERÁ...
Diskusia