Herečka v nedeľu skoro ráno skončila na psychiatrickej klinike po tom, čo ju našli, ako sa nahá potuluje ulicami Los Angeles.

Očitý svedok v pondelok pre TMZ povedal, že Amanda Bynes, ktorá má bipolárnu poruchu a v minulosti mala problémy s návykovými látkami, zastavila auto bez akéhokoľvek oblečenia a vodičovi hovorila o svojom podlomenom duševnom zdraví. Tridsaťšesťročná Amanda sama zavolala na tiesňovú linku 911 a bola prevezená na neďalekú policajnú stanicu, kde podľa portálu odborník na duševné zdravie rozhodol o jej ďalšom osude. Podľa portálu zostáva v starostlivosti zariadenia. Predpokladá sa, že na 72 hodín, ak to však bude jej stav vyžadovať, nechajú si ju tam aj dlhšie.

Posledná jej fotka na Instagrame je zo septembra 2020
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CFASyWQBSI6/

Herečkin právny zástupca bezprostredne neodpovedal na žiadosť Page Six o komentár, jej bývalý snúbenec Paul Michael však exkluzívne pre portál povedal, že Amanda "vysadila lieky a stále ich neberie. Je divoká." Expartneri zostali priateľmi, naposledy ich bolo spolu vidieť na prechádzke v decembri 2022. Psychické zrútenie niekdajšej tínedžerskej hviezdy prišlo takmer na deň presne rok po tom, ako ju zbavili osemročného opatrovníctva. Amanda vtedy poďakovala fanúšikom za ich "lásku a podporu" v krátkom videu na Instagrame, ktoré nahrala pred pojednávaním. Bynesovej rodičia, Rick a Lynn Bynesovci, ju v jej snahe oslobodiť sa podporili. Lynn pôsobila ako Amandina opatrovníčka, zatiaľ čo Rick bol v tomto prípade považovaný za zainteresovanú stranu.

Po ukončení opatrovníctva herečkin právny zástupca pre časopis People uviedol, že sa jej "darí veľmi dobre" a teší sa na to, že sa presťahuje k svojmu snúbencovi Paulovi Michaelovi. S Michaelom však ukončila zasnúbenie v júli 2022, len niekoľko mesiacov po tom, ako ho verejne obvinila zo sledovania "porna" a užívania cracku. Čo následný test nepotvrdil. Amanda sa neskôr zapísala na kozmetickú školu v snahe stať sa manikérkou. Pár tematických videí zverejnila aj na Instagrame.

TAKTO SI JU VŠETCI PAMÄTAJÚ! FOTO V GALÉRII
Diskusia