Slávna speváčka prehovorila o hormonálnej poruche, kvôli ktorej pribrala 13 kíl.

"Minulý rok som išla k lekárovi - a veľa žien to skutočne má a nevedia o tom - a diagnostikovali mi PCOS, čo je syndróm polycystických vaječníkov," povedala Bebe Rexha (34) v relácii The Jennifer Hudson Show. Dodala, že táto hormonálna porucha je "jednou z hlavných príčin, prečo ženy priberajú a sú obézne." "Doslova mi váha vyskočila o 13 kíl, možno o niečo viac. Ale musíme byť jednoducho pozitívni a ukázať ľuďom lásku."

Americká speváčka albánskeho pôvodu, ktorej skutočné meno je Bleta Rexha, vie, že kritika je len súčasťou toho, že je na očiach verejnosti, želá si však, aby ľudia prestali z priberania robiť takú veľkú vec. Nehovoriac o krutých komentároch. "Bola som oveľa štíhlejšia a pribrala som - to k tomu patrí. Nehnevám sa na to, pretože je to pravda, ale keď vidíte takéto veci, tak vás to rozhodí," povedala moderátorke. "Neviete, čím si niekto prechádza, čím prechádza vo svojom živote, takže je to trochu ťažké. Ale... sme v roku 2023... nemali by sme hovoriť o tom, koľko kto váži," dodala.

Rexha v minulosti veľmi otvorene hovorila o svojich problémoch s váhou. V roku 2021 na sociálnej sieti priznala, že sa cítila "trápne" kvôli svojmu telu po tom, čo si počas sviatkov dopriala. "Práve teraz som sa odvážila a necítim sa pohodlne zdieľať váhu, pretože sa cítim trápne," povedala Rexha cez slzy. "Cítim sa nechutne, viete, ako vo svojom vlastnom tele." Držiteľka Grammy vtedy dokonca fanúšikom povedala, že si pravdepodobne dá pauzu od sociálnych médií, pretože sa "necíti dobre vo svojej koži". Speváčka krízu našťastie prekonala a o niekoľko mesiacov neskôr vo videu v spodnej bielizni vyzvala fanúšikov, aby "normalizovali" ženy vážiace 75 kilogramov.

FOTO ODHALENEJ SPEVÁČKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia