Šoubiznis

Slávna speváčka, ktorá sa narodila ako chlapec: V sexi bikinách ukázala vysnívané krivky!

redakcia
redakcia
23.5. 2023 16:00
Diskusia ()
Speváčka nemeckého pôvodu Kim Petras
Speváčka nemeckého pôvodu Kim Petras
Zdroj: Profimedia

Známa speváčka, ktorá sa nedávno objavila v plavkovom vydaní magazínu Sports Illustrated, predviedla svoju postavu v úsporných zelených bikinách.

Ide jej karta! Speváčka Kim Petras (30) nedávno ohlásila, že pripravuje tretí štúdiový album - prvý vo veľkom vydavateľstve, a krátko nato sa jej ušla titulka v prestížnom magazíne Sports Illustrated. Hudobná kariéra rodáčky z Nemecka prudko vzrástla vďaka spolupráci so Samom Smithom (31) a ich piesni Unholy, ktorá vyšla v septembri 2022 ako druhý singel zo Smithovho štvrtého štúdiového albumu Gloria. Do hudobnej histórie sa zapísala 5. februára, keď sa stala prvou transrodovou ženou, ktorá získala cenu Grammy za najlepší popový duet/skupinový výkon, pripomína Daily Mail. Počas svojej emotívnej ďakovnej reči vtedy okrem iných poďakovala ikone pop music a obhajkyni LGBTQ+ Madonne.

Kim so svojím idolom Madonnou
Kim so svojím idolom Madonnou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnvKULrLrbW/

Hviezda prvýkrát vystrelila do povedomia verejnosti v roku 2006, keď mala 13 rokov a objavila sa v televíznej relácii Stern, aby diskutovala o svojej zmene pohlavia. Kim, ktorá sa narodila ako Tim, sa začala nazývať dievčaťom, keď mala len dva roky. V 12 rokoch začala podstupovať hormonálnu substitučnú liečbu ako súčasť svojej rodovej zmeny. Neskôr presvedčila lekárov, že by mala podstúpiť operáciu na zmenu pohlavia. Do 14 rokov bola oficiálne registrovaná ako dievča. Keď mala 16 rokov, stala sa najmladšou osobou, ktorá podstúpila operáciu na zmenu pohlavia. "Vďaka tejto operácii sa všetko zmenilo. Už sa neviem dočkať, kedy si oblečiem svoje obľúbené plavky a pôjdem si zaplávať ako nikdy predtým," povedala Kim po zákroku v roku 2009. A svoje telo v úsporných bikinách si užíva doteraz. Uplynulý víkend strávila s priateľmi na jachte v Miami, kde sa fotografom podarilo uloviť pár sexi záberov.

FOTO KIM V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia