Hoci si Adriana Ohanian Sklenaříková (50) s rodinou hotelový život užíva, predsa len je tu jeden detail, ktorý im prekáža.

Keď v roku 2018 vyšlo najavo, že jedna z najkrajších žien sveta, pôvodom Slovenka, Adriana Ohanian Sklenaříková čaká na prahu päťdesiatky bábätko, mnohí boli vo vytržení. Spočiatku, prirodzene, tajila, že je tehotná. Nebolo to však z poverčivosti, ale z obavy o svojho potomka. Rok predtým už totiž tehotná bola. „Bohužiaľ, v siedmom týždni tehotenstva som o dieťatko prišla.“ Potrat museli naplánovať. „Mesiace po tom vždy, keď okolo mňa prešla tehotná žena alebo dieťatko, mi bolo do plaču. Strašne som túžila, aby som sa stala matkou,“ opísala krátko pred svojím pôrodom náročné chvíle, ktorými prešla.

NINA JE UŽ VEĽKÁ SLEČNA! POZRITE SI JEJ AKTUÁLNE FOTKY V GALÉRII...

Ani toto tehotenstvo nebolo úplnou prechádzkou ružovou záhradou. Adriana prvé štyri mesiace stratila chuť do jedla. Zapáchalo jej všetko, okolo čoho čo i len prešla, práve preto jej začala klesať hmotnosť. „V siedmom mesiaci som bola taká unavená, že keď si nebolo kam sadnúť, sadla som si proste na zem. Na ulici, v obchode, bolo mi to úplne jedno. Neprešla som desať krokov bez toho, že by som si potrebovala odpočinúť,“ zaspomínala si na neľahké chvíle pre české médiá. Nešlo pritom o žiadne ponosovanie. Napriek nepríjemnostiam si modelka graviditu úplne užívala.

Materstvo zmenilo ADRIANU od základov.
Zdroj: INSTAGRAM/ADRIANAKAREMBEUSKLENARIKOV

„Moje ťažkosti nie sú nič oproti pocitu šťastia, aký mám z toho, že v sebe nosím zdravé dieťa. To je také úžasné, že to stále vnímam ako zázrak. Posledných deväť mesiacov som strašne spokojná a pokojná. Až mám skoro pocit, že nechcem ísť rodiť, je mi ľúto o to prísť. Hovorím si, že to už nikdy nezažijem a dieťa sa mi do brucha nevráti. Som v tomto stave hlboko šťastná,“ doplnila Adriana, ktorá sprvu po nevydarenom tehotenstve ešte uvažovala nad adopciou. „Keby to do päťdesiatky nebolo vyšlo, už som si našla aj adresu,“ prekvapila svojou otvorenosťou.

Blondínkino šťastie ešte väčšmi upevnilo to, že jej milovaná sestra Natália (44) otehotnela necelé tri mesiace pred ňou. Takto mohli prežívať tehotenstvo spoločne a dnes ako sestry vychovávajú svoje dcéry Stellu (4) a Ninu. Modelka milovanému dieťaťu s manželom Aramom (66) vytvorila zázemie na krásnom mieste, kde pre seba aj širokú verejnosť spoločne vybudovali rozprávkový hotel. „Je to nádherné miesto v oáze desať kilometrov od Marrákeša. Najskôr sme tam chceli mať dom, ale potom sme si povedali, že by bolo škoda postaviť na takom ohromnom kúsku miesta niečo len pre seba. A tak sme vymysleli hotel,“ povedala modelka na margo miesta, ktoré sa stalo ich domovom.

Aký je život v hoteli a čo im chýba? Čítajte na ďalšej strane...

Diskusia