Našu najúspešnejšiu topmodelku Adrianu Ohanian Sklenaříkovú (50) materstvo výrazne omladilo. V Paríži nedávno predviedla dokonalú vizáž aj ultrašíhlu figúru.

To, že vlani v septembri krásna Adriana oslávila okrúhle narodeniny, by jej hádal len málokto. Odkedy sa vo svojich štyridsiatich šiestich rokoch stala prvýkrát mamou malej Niny(3), vyzerá čoraz lepšie. Rodáčka z Brezna žije s manželom podnikateľom Aramom Ohanianom (65) v Marrákeši, napriek tomu strávila posledné dni v Paríži po boku svojho manažéra a dobrého priateľa Mira Šimoniča. Práve on na svojej sociálnej sieti ukázal, ako úspešná Slovenka aktuálne vyzerá.

„S touto super dámou je vždy skvelé byť, hlavne v Paríži,“ uviedol na Instagrame M. Šimonič a nás, prirodzene, zaujímalo, ako sa Adriana má a čo aktuálne v Paríži robí. „Adriana sa má úžasne. Má skvelú rodinu, dcérku, výbornú prácu, domov s príjemným klimatickým podnebím. Nič jej nechýba,“ povedal nám jej manažér s tým, že do Francúzska pricestovala pracovne. V Paríži totiž nakrúca seriál, v ktorom je hlavnou hviezdou. „Jeho dej pripomína romantický britsko-americký film Notting Hill, kde ústrednou postavou je úspešná žena, ktorú stvárňuje Julia Roberts (54). Seriál sa volá Môj sen s Adrianou a je o tom, ako sa mladý chalan, ktorý predáva kvety, do Adriany zamiluje a sleduje ju… Teraz má však Adriana rozbehnutých viacero projektov aj rôzne nakrúcania, pretože všetky práce sa pre pandémiu poposúvali,“ doplnil Miro.

Stretnutie vo Francúzsku. S ADRIANOU trávil posledné dni čas jej kamarát a manažér MIRO ŠIMONIČ.
Zdroj: INSTAGRAM/ADRIANAKAREMBEUSKLENARIKOVA

Ten by osobne svoju spriaznenú dušu veľmi rád konečne videl aj v nejakom slovenskom televíznom programe. „Svedčia jej dokumentárne, edukatívne programy. Niečo podobné ako cestopis o tajomstvách ľudského tela, ktorý s hlavnou hviezdou Adrianou vysiela francúzska televízia,“ doplnil. Svoju spoločnosť si dlhoroční priatelia v Paríži nadmieru užili. Okrem iného trávili čas na gurmánskej večeri v krásnom hoteli Cour des Vosges. „Mali sme rezervované VIP miesto a Adriana ochutnala delikatesu – prepeličky. Je to tam úžasné,“ pochválil sa.

Na margo jej dokonalej figúry uviedol: „Adriana nedrží žiadnu diétu. Neobmedzuje sa, dokonca vždy, keď sa stretneme, teší sa, že jej prinesiem tatranky,“ povedal so smiechom. Následne dodal, že modelka si síce dobré jedlo veľmi rada dopraje, ale predsa len každý jeden deň poctivo cvičí. A podľa neho je ešte podstatnejšie to, že pozitívne myslí.

FOTOGRAFIE ZO ŽIVOTA NAJKRAJŠEJ SLOVENKY A JEJ RODINY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia