Krásna a extravagantná Sisa Lelkes Sklovská (55) mala za sebou niekoľko partnerských vzťahov a štyri snubné prstene od mužov, ktorým sa ju nepodarilo dostať pred oltár.

Juraj bol predtým dvakrát ženatý a po brunetke dlho poškuľoval. „Prvýkrát ma videl naživo počas môjho koncertu v roku 2002. Ja som zas Juraja spoznala na otvorení novej budovy Kooperativy v roku 2005, kde som spievala,“ zaspomínala si speváčka. V tom čase medzi dvojicou preskočila povestná iskra, obaja však boli zadaní, a tak trvalo ešte päť dlhých rokov, kým si k sebe našli cestu. Láska sa medzi nimi rodila postupne. Vtedajší vrcholový manažér pre istý pánsky magazín v rozhovore priznal, že sa mu páčia vyzývavé ženy s dlhými vlasmi, nohami a musia mať aj výrazné lícne kosti.

Keď teda 15. januára 2010 prebehlo nečakané stretnutie medzi umelkyňou a biznismenom, veci nabrali rýchly spád. Spoločne si naplánovali dovolenku na druhej strane zemegule a naspäť sa už vracali ako zaľúbený pár. Juraja dovtedy nemala široká verejnosť šancu poznať. Slávnym sa stal až v období, keď sa zahľadel do Sisy Sklovskej. V tom čase dvojici česko-slovenské médiá svorne veštili, že spolu vydržia nanajvýš pol roka. O to väčšie prekvapenie prišlo, keď sa po dvanástich mesiacoch známosti rozhodli uzavrieť manželstvo.

Na jeseň v roku 2010 absolvovala speváčka veľké koncerty v Štokholme a Šanghaji. Po návrate na Slovensko ju Juraj pozval na večeru do vychýrenej reštaurácie v centre hlavného mesta. „Opýtal sa ma, či si s ním viem predstaviť spoločný život. Viete, ja nepatrím k ženám, ktoré by sa za každú cenu chceli vydávať, navyše som vedela, že Juraj už mal za sebou dve manželstvá, preto mi ani vo sne nenapadlo, že by sme sa mali vziať...“ zaspomínala si na dojímavú ponuku na sobáš, s ktorou súhlasila. Krátko nato sa začali prípravy na veľkolepú svadbu. Keďže išlo o nevestin prvý a, ako sa vyjadrila, aj posledný manželský zväzok, chcela ho poňať veľkolepo.

Párik sa na Sviatok všetkých svätých vracal z návštevy cintorína v dedinke Vrakúň, kde sa Juraj Lelkes narodil, do oka im padol tamojší romantický päťhviezdičkový boutique hotel Amade postavený v roku 1904 Mátyásom Pfeiferom a bolo rozhodnuté. Celú svadbu si organizovali sami. Sisa urobila všetku mravčiu prácu a Juraj ako správny manažér to celé „doladil“ do zdarného konca.

Známa speváčka znova zatúžila po svadbe. Čo zmarilo jej plány? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 14. januára 2021).

Ilustračná snímka

Cibulková strávila po očkovacom škandále 5 hodín v prvej línii. Ako pomohli zahraničné hviezdy?

Populárne články
Hana Maciuchová

Odišla hviezda Nemocnice na okraji mesta HANA MACIUCHOVÁ (†75): Čo jej vzalo život?

Právoplatne odsúdení majú humánnejšie podmienky vo väzení, ako tí, ktorí ešte len čakajú na rozhodnutie súdu napríklad v kolúznej väzbe.

Peklo kolúznej väzby: Medzi obvinenými sú aj nevinní poznačení tvrdým režimom

Po návrate z africkej farmy sa pustila do písania (portrét z jej pracovne).

Spomienky na Afriku: Karen Blixenová napísala jednu z najznámejších kníh o čiernom kontinente

Meghan Markle

Expert na kráľovský dvor varuje: Prečo HARRY A MEGHAN nemajú šancu na úspech?

Každú menšiu poruchu stroja opraví na mieste.

NAJLEPŠÍ TRAKTORISTA ČSR si zaspomínal na svoju plácu: Rok služby za metrák zemiakov!

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia