Jej život je plný dramatických i tragických udalostí. Bojovala s chorobami, bola obeťou sexuálneho násilia. Slávna herečka SHARON STONE, ktorá práve oslavuje 65. narodeniny, sa však vždy pozviechala a kráčala ďalej. 

Varovné signály súvisiace so zdravím mala už v čase, keď nakrúcala film Základný inštinkt. Režisér Paul Verhoeven odmietol, podľa tvrdení herečky, tieto symptómy zobrať do úvahy, pretože boli podobné záchvatom, ktoré sa dostavujú následkom užívania drog. V septembri 2001 utrpela herečka silné krvácanie do mozgu, deväť dní bola v smrteľnom nebezpečenstve. Pre chorobu si musela dať dva roky pauzu od herectva, trpela preto finančne aj psychicky. Celých sedem rokov jej však trvalo, kým sa dokázala z následkov choroby úplne vystrábiť. Spomína, ako sprvoti koktala a nedokázala ovládať pravú ruku, pravú nohu za sebou ťahala a mala skrivenú tvár. Okrem toho mala problémy so zrakom aj sluchom. Užívala celkovo šestnásť liekov denne, chvíľami si pripadala ako narkomanka.

„Ak sa obzriem späť, pracovne aj súkromne, povedala by som, že mojím najväčším úspechom bolo to, že som prežila.“ V rozhovore pre Variety okrem toho uviedla, že mozgová príhoda sa vyskytovala v celej jej rodine, pričom ju mala aj jej stará mama, matka a následne aj ona. Preto vedie kampaň za zvýšenie povedomia o ochoreniach mozgu, ktoré majú tendenciu postihovať viac ženy ako mužov. Vyzýva ľudí, aby vyhľadali lekársku pomoc pre silné bolesti hlavy, ktoré môžu byť príznakom smrteľnej mozgovej príhody.

TAKÁTO BOLA KOČKA V MLADOSTI! FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Slávna herečka SHARON STONE, ktorá práve oslavuje 65. narodeniny, sa však vždy pozviechala a kráčala ďalej.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cj5_-bPvlmJ/

Traja synovia

Autoimunitné ochorenie a endometrióza znemožnili slávnej herečke mať vlastné deti, preto po tom, ako si prešla utrpením spojeným s deviatimi potratmi, adoptovala si postupne troch synov. Dnes sa cíti šťastná práve pre lásku, ktorú od nich dostáva. Predvlani ju ocenili na filmovom festivale v Zürichu za celoživotné dielo Zlatou ikonou. V rozhovore pre Elle Spain prezradila, že jej osobné zápasy viedli k tomu, že sa „odtrhla od márnych vecí a ľudí a obklopila pozitivitou“. Na margo svojho utrpenia zase povedala: „Prežila som všetko – sexuálne obťažovanie, potraty, krvácanie do mozgu, rozvod ... Nemám však čas zblázniť sa.“

FOTKY HEREČKINÝCH SYNOV NÁJDETE TU...
Diskusia