Dali sa dokopy, no po veľmi krátkej dobe prišiel rozchod. Twiinska Daniela Nízlová (37) a Victor Ibara (26) dokonca čakali bábätko.

Ešte v marci tohto roka mladý herec žiaril po boku vtedajšej frajerky Kristíny. Pár dní nato, 23. apríla, sa už na prenose Let's Dance túlil k novej žene. K Twiinske Daniele Nízlovej. Na sociálnej sieti sa následne začali objavovať ich zamilované fotky a ich vzťah nabral raketové tempo. Koncom mája vyšlo najavo, že spolu už aj čakajú dieťa.

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Dvojica sa tak pripravovala na rodičovské povinnosti, no ich šťastie netrvalo dlho. Začiatkom augusta sa Victor a Daniela rozišli a speváčka dokonca prišla aj o bábätko. Najnovšie sa k všetkému konečne vyjadril aj Ibara.

„Je to iné, určite ma toto leto alebo toto obdobie zmenilo a v každej životnej situácii, či je príjemná, alebo nepríjemná, sa snažím si z toho niečo zobrať. Ale ešte sa chvejem, takže asi to nie je úplne okej. Snažím sa, aby som si z toho niečo zobral ako človek, a aby som sa mohol niekam posunúť,” povedal Markíze.

VICTOROVE NAJNOVŠIE FOTKY Z PREDVÁDZACIEHO MÓLA SI POZRITE TU:
Diskusia