Raper Separ (36) a jeho mladučká priateľka Cynthia Tóthová (23) sa rozhodli zveriť do rúk skúsených odborníkov. Zo známej estetickej kliniky v Bratislave odchádzali s nečakanými správami.

Raper je s tanečnicou Cynthiou už 2,5 roka. Párik sa dal dokopy tesne po tom, čo Separ priznal krach 6-ročného manželstva so speváčkou Tinou (39). Odvtedy vystupujú ako nerozlučný pár a spolu navštívili aj estetickú kliniku Rozborilovej manželky Sandry. Zábermi dvojice a Separovej dcéry Aničky (8), ktorá sedí na kolenách oteckovej frajerky, sa pochválila samotná klinika. "Aha, kto k nám dnes zavítal. Do našej dermatovenerologickej ambulancie. Riešili sme kožné problémy a diagnostikovali znamienka," píše sa na jej instagramovom účte. O čosi konkrétnejšia bola mladučká tanečnica.

"Mala som taký problém s pleťou," začala Cynthia. "Keď si dám mejkap, mám na tvári biele fľaky. Nie je to pigmentová škvrna, ževraj mám streptokoka, toto robí na tvári streptokok," prekvapila verdiktom, ktorý však nebol jediný. V popraskaných kútikoch jej ešte diagnostikovali bakteriálnu infekciu. Cynthia tak z kliniky odišla nabalená mastičkou a termínom na vyberanie znamienok.

FOTO SEPARA A CYNTHIE NA KLINIKE V GALÉRII
Diskusia