Selenu Gomez nafotili, ako po účasti na MTV Video Music Awards (VMA) opúšťa newyorský hotel. A nebyť paparazzov, spoznal by ju málokto.

Speváčka na odovzdávaní cien zažiarila v priliehavých červených kvetinových šatách od Oscara de la Rentu, na ulici pred hotelom to však už bola iná žena. Oblečená v bielom tričku, XXL košeli rovnakej farby a vrecovitých nohaviciach, bez mejkapu a uhladeného účesu mala Selena na míle ďaleko od hviezdy z červeného koberca.

Tridsaťjedenročná hviezda sa musela ešte stále spamätávať z vyčerpávajúceho udeľovania cien MTV Video Music Awards, po ktorom nasledovala hviezdna afterpárty P. Diddyho. Na nej sa zúčastnila spolu s najlepšou priateľkou Taylor Swift, píše Page Six. Selena sa na celebritnej žúrke, kde ju štylizovala Erin Walsh, predviedla v kráľovských fialových korzetových minišatách Undone. Speváčka bola na udeľovaní cien VMA nominovaná na tri ceny vrátane piesne roka, najlepšej spolupráce a najlepšieho afrobeatu. Selena si poslednú z nich odniesla za videoklip k piesni "Calm Down" s Remom.

Z HVIEZDY TUCTOVÁ ŽENA! TAKTO VYZERÁ SELENA BEZ MEJKAPU
Diskusia