Zostal pripútaný na lôžku. Exmarkizák a šéf TV Senzi Noro Mészároš (47) má vážne zdravotné problémy, kvôli ktorým musel vyhľadať odborníkov.

Mészároša všetci poznajú z TV Senzi, ktorej šéfuje. Okrem toho je aj manažérom legendárnej Evy Mázikovej. Moderátor sa tak na nedostatok práce  nemôže sťažovať a jemu to vyhovuje. Všetko okolo televízie miluje a s Mázikovou má priateľstký vzťah. Od povinností si však najnovšie musel dať pauzu a môžu za to zdravotné ťažkosti. 

Mészároš je momentálne v nemocnici a lekári sa mu snažia pomôcť. "Prebral som sa po zákroku. Zatiaľ sa nevie, čo mi je, ale necítim sa teraz dobre," priznal nám Noro, ktorý prízvukuje, že koronavírus nemá. 

Noro je manažérom Evy Mázikovej.
Zdroj: archív N.M.

"Prepáčte, nechcem konkretizovať, čo mi je. Určite budem v poriadku, tomu verím. Lekári aj sestričky sú veľmi milé a robia, čo môžu. Aj keď budem mať zopár jaziev, vždy zostanem optimista," povedal šéf televízie, ktorému vyčarili úsmev na perách odkazy od jeho priateľov a známych. "Veľmi ma teší obrovský nával pozitívnej energie od ľudí a umelcov. To som vôbec nečakal a za všetko som veľmi vďačný, pomáha mi to," uzavrel Noro, ktorý verí, že mu doktori nakoniec pomôžu. 

Podľa informácií týždenníka Život by mal mať problémy s opuchom v oblasti oka. "Čaká ho ešte veľa vyšetrení a zrejme bude potrebný aj ďalší zákrok, aby sa vylúčili všetky možné dohady," vysvetlil nám blízky priateľ Mészároša. 

Noro s týmto problémom bojuje už viac ako pol roka. V lete minulého roka ho trápil nepríjemný opuch tváre a vyzerá to tak, že tieto ťažkosti neustupujú. Vtedy mu odborníci zistili silnú alergiu. My mu držíme palce, aby bol čoskoro fit. 

FOTKU NORA PRIAMO Z NEMOCNICE NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia