Misska a bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová (38) je atraktívna žena. V jej okolí sa vždy pohybovali muži, ktorí chceli získať jej srdce. Magda je už takmer rok single. Je však možné, že sa jej status slobodnej ženy zmenil!

Šebestová bola ešte donedávna oficiálne single. Sedem rokov tvorila pár s futbalistom Jánom Ďuricom, s ktorým má dcérku Ninku. Dvojica svoj rozchod potvrdila ešte v roku 2019. 

V roku 2020 sa dala Magda dokopy so svojím dlhoročným kamarátom Michalom Fresserom, ktorý je veľkou rybou v biotechnologickej spoločnosti. Nakoniec im však ich láska nevydržala a  v januári tohto roku si povedali zbohom. Odvtedy je krásna misska slobodná. Aspoň tak to donedávna vyzeralo.

Šebestová Magdaléna, rodičia
Zdroj: Ivan Pastor

Magda však zmenila imidž a výrazne si dala ostrihať vlasy. Hovorí sa, že keď žena zmení účes, zmení aj chlapa. U brunetky by to mohlo znamenať, že má po svojom boku nového muža. "Mám sa dobre. A účes som zmenila, lebo vždy pred zimou ma to lákať. Chcem mať vždy kratšie vlasy a teraz som tomu podľahla. Aj prvýkrát to bolo pred zimou. Je to praktickejšie kvôli šálom," povedala so smiechom Magda, keď sme jej položili otázku, či je v jej živote nový muž. Je teda isté, že  si svoje súkromie stráži. A ak by aj bol v jej živote nejaký princ na bielom koni, zatiaľ o ňom hovoriť nechce. 

AKO VYZERÁ MAGDA S NOVÝM ÚČESOM, NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia