Misska a bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová (38) a poslanec NR SR György Gyimesi (41) majú tvoriť pár. Táto správa obletela celé Slovensko rýchlosťou blesku, no ani jeden sa k novovzniknutej láske nevyjadroval. Magda však prelomila mlčanie!

Len pár dní pred Vianocami  Magda prekvapila novým imidžom. A hovorí sa, že keď žena zmení účes, zmení aj chlapa. Šebestová však bola už nejakú dobu single, čiže v jej prípade by to mohlo znamenať nového princa na bielom koni. Keď sme ju v tom čase oslovili, nového muža vo svojom živote nepotvrdila ani nevyvrátila. U brunetky je totiž známe, že si svoje súkromie stráži a hovorí o ňom len ťažko.

Indície z posledných dní však hovorili jasnou rečou. Magdu zasiahol Amorov šíp. Ako prvý odhalil  identitu jej novej lásky denník Plus Jeden Deň. Malo by ísť o poslanca NR SR za stranu OĽaNO Györgya (Juraja) Gyimesiho. Dvojicu prezradili fotky, ktoré uverejňovali z úplne rovnakých miest. Najprv to bol Dubaj, kde Magda oslávila príchod nového roku a následne lyžovačka v stredisku Jasná. 

Dvojica zrejme zabudla, že aj neškodné srdiečko v komentári pod fotkou od svojej lásky môže povedať veľa. Poslanec totiž práve takto okomentoval Magdinu sexi fotku na pláži a ona mu srdiečko opätovala.

FOTKY MAGDY A JEJ NOVÉHO PRIATEĽA NÁJDETE V GALÉRII...

VYJADRENIE ŠEBESTOVEJ NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia