Dom snov. Tak by sa dala opísať nehnuteľnosť známeho páru z Cigánskych diablov. Luxusného bývania sa však vzdali a teraz žijú v dvoch rôznych bytoch.

Neprehliadnuteľný dom žltej farby stojaci v bratislavskej Vrakuni už nevlastnia manželia Šarköziovci. Predali ho niekoľko rokov dozadu, hoci doň investovali nemalé peniaze. Exteriér zdobil husľový kľúč na príjazdovej ceste, interiér bol plný krištáľových lustrov a zlatých doplnkov. Zrejme si pamätáte aj dvojité schodisko ako vystrihnuté z tureckých telenoviel.

Parádny dom si veľmi neužili, nakoľko veľa cestovali a nestíhali ho obývať. Ako sa vyjadrili, údržba bola zytočne drahá a nežná polovička páru neskôr dodala: "My sa často sťahujeme. Nevieme si zvyknúť na také veci, že si niekto obľúbi svoj dom a potom nedokáže odtiaľ odísť.“ Prišla tak radikálna zmena a Šarköziovci v roku 2017 dom predali a k bratislavskému bytu prikúpili ešte jeden v Šamoríne.

Aj toto bývanie však prešlo zmenou a aktuálne má rodina dva byty - bratislavský predali, šamorínsky si nechali a pribudol ďalší v Dunajskej Lužnej. Jedna z nehnuteľností bude dedičstvom pre dcéru Vanessu, ale zatiaľ rodina stíha využívať oba priestory. Možno nie sú také luxusné ako ich bývalý dom, ale rozlohou stačia. Čo Silvia Šarközi označila ako nevýhodu, tak to možnosti na trávenie voľného času počas pandémie.

LUXUSNÝ DOM AJ OBA PANELÁKY SI MÔŽETE POZRIEŤ V GALÉRII

Zdroj: Lepšie Bývanie

Diskusia