Už sa nevedia dočkať druhého potomka. Matej Sajfa Cifra (42) a Veronika Cifrová Ostrihoňová (33) oznámili na začiatku februára, že k dcérke Sáre pribudne braček alebo sestrička.

Veronika uverejnila video, ktoré roztopilo srdcia Slovákov. "Čo má mamina v brušku?" pýtala sa  Sáry Veronika. "Bábätko," odpovedala ich dcérka. 

Rozkošný príspevok rozosmial každého. Ostrihoňová  dokonca nedávno prezradila, ako sa dozvedela radostnú novinku. "To, že som tehotná, som zistila tak, že som sa jeden deň pripravovala do práce a bola som veľmi unavená, tak som si išla ľahnúť. Keď som sa zobudila z toho, že som cez deň zaspala, tak som sadla do auta a išla som si kúpiť tehotenský test, lebo už poznajúc to z toho prvého razu. Ale nečakala som, že tam teda môže niečo byť, a bolo,"  vysvetlila v relácii svojho manžela Level Lama.

A veľké prekvapenie prišlo v najnovšom vydaní relácie Silná zostava, ktorú Veronika moderuje. Práve tam totiž odtajnila pohlavie bábätka."Ja som tiež inak chcela dievčatko druhé a bude to chlapec," povedala Ostrihoňová. Sára tak bude mať bračeka.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia