Jasmina zažila bohaté prekvapenie k Medzinárodnému dňu žien.

Rytmus (46) je známy tým, že rád obdarúva svoju milovanú manželku Jasminu Alagič (33). Inak tomu nebolo ani na sviatok všetkých žien MDŽ.

Raper nakrútil video, ako kráča s luxusnou taštičkou za svojou drahou. „Môžem ťa rozmaznávať navždy? ❤️" napísal neskôr k videu, na ktorom vidno radosť Jasminy z drahej riflovky, ktorá podľa internetového značkového obchodu stála 1700 eur... Ako sa však Rytmus blížil k Jasmine, nechtiac nakrútil aj vec, ktorá ležala pohodená na gauči. Moderátorka zrejme neočakávala, že ju jej drahý takto prekvapí a tak ničnetušiac oddychovala pred televízorom v ružovkastom pyžamku a s turbanom na hlave. „No dooooobre môžeš, ale robím to iba kvôli Tebe!" odvetila Jasmina Rytmusovi pod videom na jeho otázku, či ju môže rozmaznávať.

ČO ZACHYTIL RYTMUS NECHTIAC VO VIDEU, NÁJDETE V GALÉRII

Fanúšikovia ocenili kúsok, ktorým Rytmus obdaroval svoju lásku. „Muž ako sa patrí a má slušnú dobrú ženu, korá si to zaslúži. Ozajstná láska, našli sa," reagovala Ditta. „Ja chcem takého muža, krásne veľmi," rozplývala sa Michaela. „Wau, no kde by mi môj vedel trafiť riflovku," napísala Milota.

Diskusia