Nie tak dávno bola tvárou seriálu a teraz jej televízne projekty nie sú dosť dobré. Herečka Dominika Kavaschová (33) je na materskej dovolenke, no aj z tej si nedávno odskočila do markizáckej zábavnej relácie.

Kavaschová si užíva dcérku Maiu a od veľkej práce si dáva oddych. Nedávno sme ju však mohli vidieť v relácii Adely Vinczeovej a Dana Dangla 2 na 1. Na RTVS zase pôsobí v zábavnom programe S úsmevom po Slovensku. Predtým bola hviezdou markizáckeho seriálu Oteckovia.

Herečka hrala v seriáli Oteckovia.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CBQVfjXBtpw/

Ako sa však zdá, momentálne projekty v televíziách jej nevoňajú a to aj patrične dáva najavo. "Kukám telku zase po 100 rokoch. Niektoré relácie a seriály sú ozaj jak robené sto rokov dozadu," kopla si na sociálnej sieti do svojich chlebodarcov Kavaschová.

Tam to však neskončilo a ona pokračovala. "Však sa dajú už aj dobré veci točiť. Tak isto jak je možné púšťať aj kvalitné kapely v našich rádiách. Fakt by ma zaujímalo, kto o tom tam rozhoduje, lebo to je strašné. Bez nápadu, bez emócie, bez energie. Slabé demo verzie a zlé texty," znela jej kritika rádií. Na záver to iba zakončila. "Telky a rádiá sa prispôsobujú divákovi a poslucháčovi namiesto toho, aby ho umelecky posúvali vpred. Chce to zmenu."

VIAC FOTO HEREČKY AJ JEJ DCÉRKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia