Prežíva náročné obdobie? Legendárny spevák Peter Nagy (63) si vždy strážil svoje súkromie. Nebolo však žiadnym tajomstvom, že už dlhé roky randí s mladšou priateľkou, no hovoriť o nej nikdy príliš nechcel. Vyzerá to tak, že muzikant je po novom single.

Nagy tvoril pár s atraktívnou brunetkou, ktorej identita bola zahalená rúškom tajomstva. Bola mladšia, hovorila česky a umelec s ňou bol šťastný.

Aspoň tak to vyzeralo, keď sa objavili na jednom z letných slovenských festivalov. Ešte minulý rok sa Peter vyjadril, že jeho vzťah trvá už osem rokov a dúfa, že je to už navždy. Netajil sa názorom, že ak sú ľudia uvedomelí, tak si svoj vzťah len tak niečím nezničia.

Zdroj: EMIL VAŠKO/PLUS 7 DNÍ

Podľa informácií týždenníka Život mal však vzťah sympaťáka a krásky skončiť. "Mal by byť single. Nerád hovorí o svojom súkromí, ale toto otvorene priznal," povedal nám dobre informovaný zdroj, ktorý sa s Petrom pozná.

Nagy je známy tým, že na otázky novinárov ohľadne svojho súkromia neodpovedá. Týždenník Život ho s touto vecou oslovil, no zatiaľ reakcia na telefonát a SMS-správu neprišla. Včera sa však objavil na facebookovom profile speváka príspevok, v ktorom umelec hovorí o láske. "Toto leto je niekedy až bolestivo krásne...a ja vysielam dymové signály. Hľadá sa obyčajná úprimná láska..." napísal Peter a pridal aj smutnú fotku. Jeho slová tak hovoria za všetko. V prípade reakcie umelca na naše otázky, budeme článok aktualizovať.

SPEVÁKOVU SMUTNÚ FOTKU NÁJDETE V GALÉRII, ROVNAKO AJ FOTKY JEHO LÁSKY
Diskusia