Nie je to tak dávno, čo svet obletela správa o rozchode speváčky Moniky Bagárovej (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31). Dvojica spoločne vychováva dcéru Rumiu.

O kríze páru sa špekulovalo dlhšie, speváčka dohady potvrdila s tým, že k celej veci sa odmieta ďalej vyjadrovať. Zápasník však prelomil mlčanie po tom, čo ho fanúšikovia začali obviňovať, že opustil matku svojho dieťaťa. „Nikoho som neopustil. Je mi jedno, čo si o mne ľudia myslia, čo o mne píšu alebo hovoria. Ich názor ma vôbec nezaujíma. Dôležité pre mňa je len to, že mám zdravú dcéru. Každý nech si myslí, čo chce. Ja poznám pravdu. Nikoho som neopustil,“ uviedol pre český portál Extra.cz.

Ruminka ich bude spájať navždy.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXLi_8YokO9/

Zároveň bližšie vysvetlil dôvody rozchodu s Monikou Bagárovou. „Za koniec vzťahu vždy môžu obaja. Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je. Ale som veľmi rád, že s ňou mám dcéru a že ju naozaj mám konkrétne s ňou. Osud to jednoducho zariadil tak, že teraz nie sme spolu,“ dodal s tým, že bude stále pripravený zastať sa mamy svojej dcérky.

VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia